WPML_EXPORT - en to pl translation catalogue (1266 entries)

en:  %s translation
pl:  tłumaczenie %s

en:  - (needs update)
pl: - (wymaga aktualizacji)

en:  Your current site key (%s) does not match the selected product (%s).
pl: Aktualny klucz Twojej strony (%s) nie jest zgodny z wybranym produktem (%s).

en:  elements
pl: elementów

en: %1$s Translation
pl: Tłumaczenie %1$s

en: %1$s terms (in original language)
pl: Pojęcia %1$s (w języku oryginału)

en: %1s cannot receive feedback about the translation automatically. Please log-in to %1s website and report these issues manually.
pl: %1s nie może automatycznie odbierać uwag na temat tłumaczenia. Zaloguj się do witryny %1s i zgłoś te problemy ręcznie.

en: %d feedback was permanently deleted.
pl: Usunięto trwale %d uwagę.

en: %d feedback was restored.
pl: Przywrócono %d uwagę.

en: %d feedback was trashed.
pl: %d uwagę przeniesiono do kosza.

en: %d feedback was updated.
pl: Zaktualizowano %d uwagę.

en: %d feedback were permanently deleted.
pl: Usunięto trwale %d uwag(i).

en: %d feedback were restored.
pl: Przywrócono %d uwag(i).

en: %d feedback were trashed.
pl: %d uwag(i) przeniesiono do kosza.

en: %d feedback were updated.
pl: Zaktualizowano %d uwag(i).

en: %d items remaining...
pl: Pozostało elementów: %d...

en: %s (current locale: %s) - suggested locale(s): %s
pl: %s (bieżące ustawienia lokalne: %s) - sugerowane ustawienia lokalne: %s

en: %s are currently hidden to visitors.
pl: %s są aktualnie niewidoczne dla gości.

en: %s cannot access %s to register. Try again to see if it's a temporary problem. If the problem continues, make sure that this site has access to the Internet. You can still use the plugin without registration, but you will not receive automated updates.
pl: %s nie może uzyskać dostępu do %s, aby zarejestrować. Spróbuj ponownie, aby sprawdzić, czy jest to tylko tymczasowy problem. Jeżeli problem nie ustąpi, sprawdź, czy ta strona ma dostęp do Internetu. Możesz nadal korzystać z wtyczki bez rejestracji, ale nie będziesz otrzymywać automatycznych aktualizacji.

en: %s cannot update because your site's registration is not valid. Please %sregister %s%s again for this site first.
pl: Nie można zaktualizować %s, ponieważ rejestracja Twojej witryny jest nieprawidłowa. Najpierw %szarejestruj %s%s ponownie dla tej witryny..

en: %s is currently hidden to visitors.
pl: %s jest aktualnie niewidoczny dla gości.

en: %s is defined in your theme. The language switcher can only be customized using the theme's CSS.
pl: %s zdefiniowany jest w twoim motywie. Przełącznik języka można spersonalizować jedynie w pliku CSS motywu.

en: %s is not translated. %sClick here to make this post type translatable.%s
pl: %s nie jest tłumaczony. %sKliknij tutaj, aby udostępnić ten typ postu do tłumaczenia.%s

en: %s is registered on this site. You will receive automatic updates until %s
pl: %s zarejestrowano na tej stronie. Będziesz otrzymywać aktualizacje automatyczne do %s

en: %s is registered on this site. Your Lifetime account gives you updates for life.
pl: %s zarejestrowano na tej stronie. Twoje dożywotnie konto uprawnia Cię do dożywotnich aktualizacji.

en: %s is translated via WPML. %sClick here to change translation options.%s
pl: %s jest tłumaczone za pomocą WPML. %sKliknij tutaj, aby zmienić opcje tłumaczenia.%s

en: %s item
pl: %s element

en: %s items
pl: %s element(y/ów)

en: %s orphan comments found.
pl: Liczba znalezionych komentarzy sierocych: %s

en: %s support on wpml.org
pl: %s wsparcie na wpml.org

en: %sIMPORTANT:%s You are using a version of WooCommerce Multilingual that is not fully compatible with the current WPML version. The %sproducts translation editor has been deactivated%s for this reason.%sPlease upgrade to %sWooCommerce Multilingual 3.8%s to restore the translation editor for products and use all the other functions.
pl: %sUWAGA:%s Korzystasz z wersji WooCommerce Multilingual, która nie jest całkowicie zgodna z aktualna wersją WPML.  Z tego powodu %swyłączony został edytor tłumaczenia produktów%s.%sZaktualizuj do %sWooCommerce Multilingual 3.8%s, aby przywrócić edytor tłumaczeń dla produktów i korzystać z innych funkcji.

en: %sRenew here%s.
pl: %sOdnów tutaj%s.

en: (No title for this post yet)
pl: (Brak jeszcze tytułu dla tego wpisu)

en: (allowed: %s)
pl: (dozwolone: %s)

en: (embedded)
pl: (zagnieżdżone)

en: * The clean task may take several minutes to complete.
pl: * Zadanie oczyszczania może potrwać kilka minut.

en: * Your theme has a %s file, which sets the default values for WPML.
pl: * Twój motyw zawiera plik %s, który ustawia domyślne wartości dla WPML.

en: -- Please select --
pl: -- Wybierz --

en: --None--
pl: --Brak--

en: --select--
pl: --wybierz--

en: 1. Content language
pl: 1. Język zawartości

en: 1. Translate these strings:
pl: 1. Przetłumacz te frazy:

[ctx: 1/2 Confirm to make duplicated translations independent]
en: You are updating a duplicate post.
pl: Aktualizujesz powielony wpis.

en: 2. Translation languages
pl: 2. Języki tłumaczeń

en: 2. When you're done translating, return here and run the menu synchronization again. This will use the strings that you translated to update the menus.
pl: 2. Po zakończeniu tłumaczenia wróć do tego miejsca i uruchom ponownie synchronizację menu. Przetłumaczone przez Ciebie frazy zostaną wykorzystane do aktualizacji menu.

[ctx: 2/2 Confirm to make duplicated translations independent]
en: To not lose your changes, WPML will set this post to be translated independently.
pl: Aby nie stracić wprowadzonych zmian, WPML ustawi ten wpis, jako przeznaczony do niezależnego tłumaczenia.

en: 3. Language switcher
pl: 3. Przełącznik języka

en: 4. Compatibility
pl: 4. Zgodność

en: 5. Registration
pl: 5. Rejestracja

en: <<< Back
pl: <<< Wstecz

en: <i>%s</i> integration
pl: Integracja <i>%s</i>

en: <p>Some taxonomy terms are out of sync between languages. This means that content in some languages will not have the correct tags or categories.</p>\n\t\t\t <p>In order to synchronize the taxonomies, you need to go over each of them from the following list and click the "Update taxonomy hierarchy" button.</p>
pl: <p>Niektóre pojęcia taksonomii nie są zsynchronizowane pomiędzy językami. Oznacza to, że zawartość w niektórych językach nie będzie zawierała prawidłowych tagów lub kategorii.</p>\n\t\t\t <p>Aby zsynchronizować taksonomie, przejdź do każdej z nich z poziomu poniższej listy i naciśnij przycisk "Aktualizuj hierarchię taksonomii".</p>

en: <strong>WPML notice:</strong> Upgrades to this version are only supported from versions %s and above. To upgrade from version %s, first, download <a%s>2.0.4</a>, do the DB upgrade and then go to this version.
pl: <strong>Uwaga od WPML:</strong> Ulepszenia do tej wersji są obsługiwane wyłącznie od wersji %s i nowszych. Aby dokonać ulepszenia od wersji %s, najpierw pobierz <a%s>2.0.4</a>, wykonaj ulepszenie bazy danych, a następnie przejdź do tej wersji.

en: A PHP extension stopped the file upload. PHP does not provide a way to ascertain which extension caused the file upload to stop; examining the list of loaded extensions with phpinfo() may help.
pl: Rozszerzenie PHP zatrzymało przesyłanie pliku. PHP nie zapewnia sposobu ustalenia, które z rozszerzeń spowodowało, że przesyłanie pliku zostało zatrzymane; przegląd listy wczytanych rozszerzeń za pomocą phpinfo() może pomóc.

en: A different domain per language
pl: Inna domena dla każdego języka

en: A memory limit of at least 128MB is required.
pl: Wymagany jest limit pamięci wynoszący co najmniej 128MB.

en: A page
pl: Strona

en: AJAX Error:
pl: Błąd AJAX:

en: Above post
pl: Nad wpisem

en: Accordion Item Content
pl: Treść elementu panelu zwijanego

en: Accordion Item Label
pl: Etykieta elementu panelu zwijanego

en: Accordion: Content
pl: Panel zwijany: Zawartość

en: Accordion: Title
pl: Panel zwijany: Tytuł

en: Activate
pl: Włącz

en: Activate after download
pl: Włącz po pobraniu

en: Activating %s
pl: Uruchamianie %s

en: Active
pl: Aktywny

en: Add
pl: Dodaj

en: Add %s
pl: Dodaj %s

en: Add / Remove languages
pl: Dodaj / Usuń języki

en: Add Language
pl: Dodaj język

en: Add a comma-separated list of URL arguments that you want WPML to pass when switching languages.
pl: Dodaj rozdzielaną przecinkami listę argumentów URL, które WPML ma przekazać podczas zmiany języka.

en: Add a language switcher
pl: Dodaj przełącznik języka

en: Add a new language switcher to a menu
pl: Dodaj nowy przełącznik języka do menu

en: Add a new language switcher to a widget area
pl: Dodaj nowy przełącznik języka do obszaru widżetu

en: Add a note to the administrator
pl: Dodaj informację dla administratora

en: Add a note to the translator
pl: Dodaj informację dla tłumacza

en: Add menu translation:  %s
pl: Dodaj tłumaczenie menu:  %s

en: Add the following line:
pl: Dodać następujący wiersz:

en: Add translation
pl: Dodaj tłumaczenie

en: Add translation to %s
pl: Dodaj tłumaczenie na %s

en: Adding language failed.
pl: Dodawanie języka nie powiodło się.

en: Adding translation for: %s.
pl: Dodaję tłumaczenie dla: %s

en: Additional CSS
pl: Dodatkowy CSS

en: Adds language information to posts and taxonomies that are missing this information.
pl: Dodaje informacje o języku do wpisów i taksonomii, które nie zawierają tych informacji.

en: Adjust IDs for multilingual functionality
pl: Dopasuj identyfikatory (ID) do wielu języków

en: Admin language
pl: Język administratora

en: Admin replied
pl: Admin odpowiedział

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Affected Taxonomies
pl: Zmienione taksonomie

en: Alert description
pl: Opis powiadomienia

en: Alert title
pl: Tytuł powiadomienia

en: All
pl: Wszystkie

en: All Languages
pl: Wszystkie języki

en: All categories and tags will be translated if possible.
pl: Jeżeli będzie to możliwe, przetłumaczone zostaną wszystkie kategorie i znaczniki.

en: All language switchers in your site are affected by the settings in this section.
pl: Ustawienia w tej sekcji mają wpływ na wszystkie przełączniki języków na Twojej stronie.

en: All languages
pl: Wszystkie języki

en: All languages are currently displayed.
pl: Aktualnie wyświetlane są wszystkie języki

en: All languages are currently displayed. Choose what to do when site languages are hidden.
pl: Aktualnie wyświetlane są wszystkie języki. Wybierz działanie w przypadku, gdy języki witryny będą ukryte.

en: All term names updated
pl: Zaktualizowano wszystkie nazwy pojęć

en: All translation data will be lost if you reset WPML's data. They cannot be recovered later.
pl: Wszystkie dane tłumaczenia zostaną utracone, jeżeli wyzerujesz dane WPML. Nie będzie można ich potem odzyskać.

en: Allows linking existing translations after changing custom posts definition (name)
pl: Zezwól na łączenie istniejących tłumaczeń po zmianie definicji (nazwy) własnych typów wpisów

en: Allows linking existing translations after changing custom taxonomies definition (name)
pl: Zezwól na łączenie istniejących tłumaczeń po zmianie definicji (nazwy) spersonalizowanych taksonomii

en: Already bought %s?
pl: Masz już %s?

en: Already bought?
pl: Już kupione?

en: Always ask for feedback (no time limit for feedback)
pl: Zawsze proś o uwagi (brak ograniczeń czasowych dla uwag)

en: Always redirect visitors based on browser language (redirect to home page if translations are missing)
pl: Zawsze kieruj gości odpowiednio do języka przeglądarki (skieruj do strony głównej, jeżeli brak tłumaczenia)

en: An attempt to open the URL specified as a root page failed with the following error:
pl: Próba otwarcia adresu URL wskazanego jako strona podstawowa nie powiodła się, zgłaszając następujący błąd:

en: An email has been sent to %s to report the issue. Please check your email for a feedback from their part.
pl: Wysłano wiadomość e-mail do %s, aby zgłosić problem. Sprawdź swoją pocztą e-mail, aby zobaczyć uwagi z ich strony.

en: Animated Headline: After text
pl: Nagłówek animowany: za tekstem

en: Animated Headline: Before text
pl: Animowany nagłówek: Przed tekstem

en: Animated Headline: Highlighted text
pl: Animowany nagłówek: Podświetlony tekst

en: Animated Headline: Rotating text
pl: Animowany nagłówek: Obracający się tekst

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Apply changes
pl: Zastosuj zmiany

en: Apply to all users
pl: Zastosuj do wszystkich użytkowników

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: Archived
pl: Zarchiwizowane

en: Are you sure you want to delete this language?%sALL the data associated with this language will be ERASED!
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten język?%sWSZYSTKIE dane związane z tym językiem zostaną USUNIĘTE!

en: Are you sure you want to remove this site key?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć klucz tej strony?

en: Are you sure you want to reset all translation and language data? This operation cannot be reversed!
pl: Czy na pewno chcesz wyczyścić wszystkie dane tłumaczeń i języka? Tej operacji nie można odwrócić!

en: Are you sure you want to reset to the default settings?
pl: Czy na pewno chcesz przywrócić ustawienia domyślne?

en: Are you sure you want to unregister?
pl: Czy na pewno chcesz wyrejestrować?

en: As early as possible
pl: Jak najwcześniej

en: Ask for feedback about translated content that was %1s in the last %2s %3s
pl: Poproś o uwagi dotyczące przetłumaczonej zawartości, która była %1s w ostatnich %2s %3s

en: Assign
pl: Przypisz

en: Assign translation status to duplicated content
pl: Przypisz status tłumaczenia do zdublowanej treści

en: Auto sign-in and sign-out users from all domains
pl: Automatycznie loguj i wyloguj użytkowników we wszystkich domenach.

en: Auto-generated title. Click to edit.
pl: Tytuł wygenerowany automatycznie. Kliknij, aby edytować.

en: Automatically clear the cache when strings are translated
pl: Automatycznie wyczyść pamięć podręczną po przetłumaczeniu wyrażeń

en: Automatically load the theme's .mo file using 'load_theme_textdomain'
pl: Automatycznie wczytuj pliki .mo motywu, wykorzystując 'load_theme_textdomain'

en: Available
pl: Dostępne

en: Average rating - %s
pl: Średnia ocena - %s

en: Back
pl: Wstecz

en: Back to languages
pl: Wstecz do języków

en: Background
pl: Tło

en: Backwards compatibility
pl: Zgodność wstecz

en: Because encryption is not supported on your host, the data will only have a basic encoding with the bse64 algorithm.
pl: Ponieważ Twój host nie obsługuje szyfrowania, dane zostaną zakodowane za pomocą podstawowego algorytmu szyfrowania bse64.

en: Because too many %1$s were found, only the first %2$s results are listed. You can refine the results using the Search field below.
pl: Ponieważ znaleziono zbyt wiele %1$s, wyświetlono tylko %2$s pierwszych wyników. Możesz dopasować wyniki, korzystając z pola Wyszukaj poniżej.

en: Before adding other languages, please select the language existing contents are written in:
pl: Przed dodaniem kolejnych języków, wybierz język, w jakim zapisano istniejącą zawartość:

en: Below post
pl: Pod wpisem

en: Blockquote: Content
pl: Cytat: Zawartość

en: Blockquote: Tweet button label
pl: Cytat: etykieta przycisku Tweetera

en: Blog posts from the site's default language, or translations when they exist
pl: Wpisy blogu w oryginalnym języku witryny lub tłumaczenia, kiedy istnieją

en: Blue
pl: Niebieski

en: Border
pl: Ramka

en: Browser language redirect
pl: Przekierowanie według języka przeglądarki

en: Browser language redirect may affect your site's indexing
pl: Przekierowanie języka przeglądarki może wpłynąć na indeksowanie Twojej witryny.

en: Bulk Actions
pl: Działania masowe

en: Button
pl: Przycisk

en: Button: Link
pl: Przycisk: odnośnik

en: Button: Link URL
pl: Przycisk: URL odnośnika

en: Button: Text
pl: Przycisk: tekst

en: Buy %s
pl: Kup %s

en: Call to Action: Button link
pl: Wezwanie do działania: Odnośnik przycisku

en: Call to Action: Button text
pl: Wezwanie do działania: tekst przycisku

en: Call to Action: Heading
pl: Wezwanie do działania: Nagłówek

en: Call to Action: Text
pl: Wezwanie do działania: Tekst

en: Call to action: button
pl: Wezwanie do działania: przycisk

en: Call to action: description
pl: Wezwanie do działania: opis

en: Call to action: link
pl: Wezwanie do działania: odnośnik

en: Call to action: ribbon title
pl: Wezwanie do działania: tytuł wstążki

en: Call to action: title
pl: Wezwanie do działania: tytuł

en: Callout: Call to action text
pl: Wywołanie: tekst wezwania do działania

en: Callout: Heading
pl: Wywołanie: Nagłówek

en: Callout: Link
pl: Wywołanie: Odnośnik

en: Callout: Text
pl: Wywołanie: tekst

en: Can't create a duplicate. A translation is in progress.
pl: Nie można utworzyć duplikatu. Tłumaczenie jest w trakcie.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel registration
pl: Anuluj rejestrację

en: Categories
pl: Kategorie

en: Change
pl: Zmień

en: Change default language
pl: Zmień język domyślny

en: Change language
pl: Zmień język

en: Change menu order for %s
pl: Zmień kolejność menu dla %s

en: Changing the site's default language can cause some content to disappear.
pl: Zmiana domyślnego języka witryny może spowodować zniknięcie części zawartości.

en: Check for orphan comments
pl: Sprawdź na obecność komentarzy sierocych

en: Check for updates
pl: Sprawdź aktualizacje

en: Checking...
pl: Sprawdzanie...

en: Choose a menu
pl: Wybierz jedno menu

en: Choose a post to assign
pl: Wybierz wpis do przypisania

en: Choose a widget area
pl: Wybierz obszar widżetu

en: Choose how to determine which language visitors see contents in
pl: Określ sposób wskazania języka, w którym treść będzie widoczna dla odwiedzających

en: Choose language:
pl: Wybierz język:

en: Choose what to do when translating content with this field:
pl: Wybierz działanie podczas tłumaczenia zawartości za pomocą tego pola:

en: Clean orphan comments
pl: Wyczyść komentarze sieroce

en: Clean up
pl: Wyczyść

en: Clear all colors
pl: Wyczyść wszystkie kolory

en: Clear cache now
pl: Wyczyść pamięć podręczną teraz

en: Clear language information and repopulate languages
pl: Wyczyść informacje o językach i ponownie wypełnij języki

en: Clear log
pl: Wyczyść dziennik

en: Clear the cache in WPML
pl: Wyczyść pamięć podręczną w WPML

en: Click to see individual components options.
pl: Kliknij tutaj, aby wyświetlić opcje poszczególnych składników.

en: Code
pl: Kod

en: Color themes:
pl: Motywy kolorów:

en: Commercial
pl: Płatne

en: Communication:
pl: Komunikacja:

en: Compatibility reporting
pl: Zgłaszanie zgodności

en: Complete
pl: Zakończony

en: Completed: %1$d posts were processed for "%2$s".
pl: Gotowe: Przetworzono %1$d wpisów dla "%2$s".

en: Configuration for compatibility between your active plugins and theme is updated automatically on daily basis.
pl: Konfiguracja w celu zachowania zgodności pomiędzy Twoimi aktywnymi wtyczkami i motywem jest aktualizowana raz dziennie.

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Configure WPML
pl: Skonfiguruj WPML

en: Connect this post?
pl: Połączyć ten wpis?

en: Connect with translations
pl: Połącz z tłumaczeniami

en: Connection failed! Please refresh the page and try again. (%s)
pl: Połączenie nie powiodło się! Odśwież tę stronę i spróbuj ponownie. (%s)

en: Contact Form: Button Text
pl: Formularz kontaktowy: tekst przycisku

en: Contact Form: Checkbox Text
pl: Formularz kontaktowy: tekst pola wyboru

en: Contact Form: Email Field Placeholder
pl: Formularz kontaktowy: tekst zastępczy pola e-mail

en: Contact Form: Name Field Placeholder
pl: Formularz kontaktowy: tekst zastępczy pola imienia

en: Contact Form: Phone Field Placeholder
pl: Formularz kontaktowy: tekst zastępczy pola numeru telefonu

en: Contact Form: Redirect Link
pl: Formularz kontaktowy: odnośnik przekierowania

en: Contact Form: Subject Field Placeholder
pl: Formularz kontaktowy: tekst zastępczy pola tematu

en: Contact Form: Success Message
pl: Formularz kontaktowy: wiadomość o pomyślnym przesłaniu

en: Contact Form: Terms and Conditions
pl: Formularz kontaktowy: warunki korzystania z usługi

en: Contact Form: Your Message Placeholder
pl: Formularz kontaktowy: tekst zastępczy twojej wiadomości

en: Contact the translator
pl: Skontaktuj się z tłumaczem

en: Content Slider: Slide call to action link
pl: Pokaz slajdów zawartości: Odnośnik wezwania do działania na slajdzie

en: Content Slider: Slide call to action text
pl: Pokaz slajdów zawartości: Tekst wezwania do działania na slajdzie

en: Content Slider: Slide content
pl: Pokaz slajdów zawartości: Zawartość slajdu

en: Content Slider: Slide heading
pl: Pokaz slajdów zawartości: Nagłówek slajdu

en: Continue
pl: Dalej

en: Copied From the Original
pl: Skopiowane z oryginału

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Copy content from %s
pl: Kopiuj zawartość z %s

en: Copy from original
pl: Skopiuj z oryginału

en: Copy from original to translation
pl: Kopiuj z oryginału do tłumaczenia

en: Copy once
pl: Kopiuj raz

en: Copy publishing date to translations
pl: Skopiuj datę publikacji do tłumaczeń

en: Copy taxonomy to translations
pl: Skopiuj taksonomię do tłumaczeń

en: Copy this term from original: %1$s to all other languages?
pl: Skopiować to pojęcie z oryginału: %1$s do wszystkich pozostałych języków?

en: Copy to all languages
pl: Skopiuj do wszystkich języków

en: Correct post type assignment for translations of custom post types in case something went wrong.
pl: Popraw przypisanie typu wpisu dla tłumaczeń niestandardowych typów wpisów w przypadku wystąpienia problemów.

en: Correct terms count in case something went wrong with translated contents.
pl: Popraw liczbę pojęć w przypadku wystąpienia problemu z tłumaczoną zawartością.

en: Corrected by:
pl: Sprawdził/a:

en: Could not fetch the status from %s.
pl: Nie można było pobrać statusu z %s.

en: Could not send the report to %s.
pl: Nie można było wysłać raportu do %s.

en: Countdown: Label days
pl: Odliczanie: label dni

en: Countdown: Label hours
pl: Odliczanie: label godzin

en: Countdown: Label minutes
pl: Odliczanie: label minut

en: Countdown: Label seconds
pl: Odliczanie: label sekund

en: Create duplicate
pl: Stwórz duplikat

en: Create root page.
pl: Utwórz stronę bazową

en: Creating new tables...
pl: Tworzę nowe tabele...

en: Current
pl: Bieżąca

en: Current content language
pl: Aktualny język zawartości

en: Current language
pl: Bieżący język

en: Current language background color
pl: Kolor tła dla bieżącego języka

en: Current language font color
pl: Kolor czcionki dla bieżącego języka

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Custom
pl: Niestandardowy

en: Custom fields
pl: Pola niestandardowe

en: Custom flag
pl: Flaga niestandardowa

en: Custom language switchers
pl: Niestandardowe przełączniki języka

[ctx: Custom languuage switcher description: external link text]
en: insert WPML's switchers in custom locations
pl: wstawić przełączniki WPLM w niestandardowych miejscach

[ctx: Custom languuage switcher description: text]
en: Need more options? See how you can %s.
pl: Potrzebujesz więcej opcji? Zobacz w jaki sposób możesz %s.

en: Custom taxonomies
pl: Taksonomie niestandardowe

en: Customize
pl: Spersonalizuj

en: Customize the language switcher
pl: Dostosuj przełącznik języka

en: Dashboard
pl: Pulpit

en: Data saved
pl: Zapisano dane

en: Date
pl: Data

en: Deactivate
pl: Wyłącz

en: Deactivate WPML Page Builders
pl: Wyłącz WPML Page Builders

en: Debug information
pl: Informacje o debugowaniu

en: Default admin language (currently %s)
pl: Domyślny język administratora (obecnie %s)

en: Default admin language:
pl: Domyślny język administratora:

en: Default language (currently %s)
pl: Język domyślny (obecnie %s)

en: Default locale
pl: Domyślny obszar językowy

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete language switcher
pl: Usuń przełącznik języka

en: Delete permanently
pl: Usuń trwale

en: Deleted
pl: Usunięte

en: Deleted comments:
pl: Komentarze usunięte:

en: Description
pl: Opis

en: Detailed error log
pl: Szczegółowy dziennik błędów

en: Details
pl: Szczegóły

en: Development
pl: Rozwój

en: Different languages in directories
pl: Różne języki w katalogach

en: Disable browser language redirect
pl: Wyłącz przekierowanie według języka przeglądarki

en: Disable cache for language switcher templates
pl: Wyłącz pamięć podręczną dla szablonów przełącznika języka

en: Disable this feature
pl: Wyłącz tę funkcję

en: Dismiss
pl: Porzuć

en: Dismiss this notice.
pl: Usuń to powiadomienie.

en: Display alternative languages in the HEAD section.
pl: Wyświetlaj alternatywne języki w sekcji HEAD.

en: Display hidden languages
pl: Wyświetl ukryte języki

en: Display mode for blog posts has changed
pl: Tryb wyświetlania dla wpisów blogu został zmieniony

en: Display on language:
pl: Wyświetl w języku:

en: Do not make '%s' translatable
pl: Pozostaw '%s' nieprzetłumaczlne

en: Do not show it
pl: Nie wyświetlaj

en: Do nothing
pl: Nic nie rób

en: Do you really want to remove this item?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten element?

en: Do you want to continue?
pl: Czy chcesz kontynuować?

en: Don't have a key for this site? %sGenerate a key for this site%s
pl: Nie masz klucza dla tej strony? %sWygeneruj klucz dla tej strony%s

en: Don't send this information and skip compatibility notes
pl: Nie wysyłaj tych informacji i pomiń uwagi o zgodności

en: Don't translate
pl: Nie tłumacz

en: Don't use String Translation to translate themes and plugins
pl: Nie używaj modułu String Translation do tłumaczenia motywów i wtyczek

en: Done
pl: Gotowe

en: Done!
pl: Zrobione!

en: Done.
pl: Gotowe.

en: Download
pl: Pobieranie

en: Download failed!\n\nClick OK to revalidate your subscription or CANCEL to try again.
pl: Pobieranie nie powiodło się!\n\n\Kliknij OK, aby ponownie zatwierdzić swoją subskrypcję albo ANULUJ, aby spróbować ponownie.

en: Download failed!\n\nPlease refresh the page and try again.
pl: Pobieranie nie powiodło się!\n\nOdśwież tę stronę i spróbuj ponownie.

en: Downloading
pl: Pobieranie

en: Downloading is not possible because WordPress cannot write into the plugins folder. %sHow to fix%s.
pl: Pobieranie nie jest możliwe, ponieważ WordPress nie może zapisywać w folderze wtyczek. %sSposób naprawy%s.

en: Downloading is not possible. WordPress cannot create required folders because of the\n                                        256 characters limitation of the current Windows environment.
pl: Pobieranie niemożliwe. WordPress nie może utworzyć żądanych katalogów z powodu\n ograniczenia do 256 znaków w aktualnym środowisku Windows.

en: Drag and drop the languages to change their order
pl: Przeciągaj i upuszczaj języki, aby zmienić ich kolejność

en: Dropdown
pl: Lista rozwijana

en: Duplicate
pl: Skopiuj

en: Duplicate existing media for translated content
pl: Powiel istniejące media do tłumaczonych treści

en: Duplicate featured image from original
pl: Skopiuj ikonę wpisu z oryginału

en: Duplicate featured image to translations
pl: Skopiuj ikonę wpisu do tłumaczeń

en: Duplicate featured images for translations
pl: Powiel ikony wpisów dla tłumaczeń

en: Duplicate media attachments for translations
pl: Powiel załączniki multimediów dla tłumaczeń

en: Duplicate the featured images for translated content
pl: Powiel ikony wpisów dla tłumaczonych treści

en: Duplicate uploaded media from original
pl: Skopiuj przesłane media z oryginału

en: Duplicate uploaded media to translations
pl: Skopiuj przesłane media do tłumaczenia

en: Duplicating featured images. %d left
pl: Powielanie ikon postów. Pozostało %d

en: Duplicating featured images: done!
pl: Powielanie ikon postów: gotowe!

en: Duplicating media. %d left
pl: Powielanie mediów: pozostało %d

en: Duplicating media: done!
pl: Powielanie mediów: gotowe!

en: E-mail sent to translation service
pl: Wysłano e-mail do usługi tłumaczeniowej

en: Each user can choose the admin language. You can edit your language preferences by visiting your <a href="%s">profile page</a>.
pl: Każdy użytkownik może wybrać własny język administratora. Możesz zmienić swoje preferencje językowe po otwarciu swojej <a href="%s">strony profilu</a>.

en: Edit
pl: Edycja

en: Edit Footer Language Switcher
pl: Edytuj przełącznik języka w stopce

en: Edit Menu Language Switcher
pl: Edytuj przełącznik języka w menu

en: Edit Post Translations Language Switcher
pl: Edytuj przełącznik języka tłumaczeń wpisów

en: Edit Shortcode Actions Language Switcher
pl: Edytuj przełącznik języka akcji shortcode

en: Edit Widget Area Language Switcher
pl: Edytuj przełącznik języka obszaru widżetu

en: Edit feedback
pl: Edytuj uwagi

en: Edit language switcher
pl: Edytuj przełącznik języka

[ctx: Edit languages page: page title]
en: Edit Languages
pl: Edytuj języki

[ctx: Edit languages page: sentence #1]
en: This table allows you to edit languages for your site. Each row represents a language.
pl: Ta tabela umożliwia edycję języków dla twojej strony. Każdy wiersz reprezentuje jeden język.

[ctx: Edit languages page: sentence #2]
en: For each language, you need to enter the following information:
pl: Dla każdego języka należy podać następujące informacje:

[ctx: Edit languages page: subtitle #1]
en: Code:
pl: Kod:

[ctx: Edit languages page: subtitle #1, description]
en: a unique value that identifies the language. Once entered, the language code cannot be changed.
pl: niepowtarzalna wartość identyfikująca język. Kodu języka nie można zmienić po jego wprowadzeniu.

[ctx: Edit languages page: subtitle #2]
en: Translations:
pl: Tłumaczenia:

[ctx: Edit languages page: subtitle #2, description]
en: the way the language name will be displayed in different languages.
pl: sposób wyświetlania nazwy języka w różnych językach.

[ctx: Edit languages page: subtitle #3]
en: Flag:
pl: Flaga:

[ctx: Edit languages page: subtitle #3, description]
en: the flag to display next to the language (optional). You can either upload your own flag or use one of WPML's built in flag images.
pl: flaga, która będzie wyświetlana obok języka (opcjonalnie). Możesz albo przesłać własną flagę do wykorzystania, albo wykorzystać jeden z wbudowanych obrazów flag wtyczki WPML.

[ctx: Edit languages page: subtitle #4]
en: Default locale:
pl: Domyślna wersja językowa:

[ctx: Edit languages page: subtitle #4, description]
en: This determines the locale value for this language. You should check the name of WordPress localization file to set this correctly.
pl: Określa to wartość wersji językowej dla tego języka. Należy sprawdzić tę nazwę w pliku lokalizacji WordPressa, aby ustawić ją prawidłowo.

[ctx: Edit languages page: subtitle #5]
en: Encode URLs:
pl: Zakoduj URLe:

[ctx: Edit languages page: subtitle #5, description]
en: yes/no, determines if URLs in this language are encoded or use ASCII characters (leave ‘no’ if you are not sure).
pl: tak/nie, określa, czy adresy URL w tym języku są zakodowane, czy korzystają ze znaków ASCII (pozostaw "nie", jeżeli nie jesteś pewien).

[ctx: Edit languages page: subtitle #6, description]
en: the code Google expects for this language. The hreflang should contain at least the language code (usually, made of two letters), or, if you want to specify the country/region, it sould be the same information as the locale name, but in a slightly different format. If the locale for Canadian French is fr_CA, the corresponding hreflang would be fr-ca. Instead of an underscore, use a dash (-) and all letters should be lowercase.
pl: kod którego Google oczekuje dla tego języka. Kod hreflang powinien zawierać co najmniej kod języka (składający się zazwyczaj z dwóch liter) lub, jeżeli chcesz określić kraj/region, powinna to być ta sama informacja, jak nazwa ustawień językowych, ale w nieco innym formacie. Jeżeli ustawienia językowe dla kanadyjskiego francuskiego to fr_CA, odpowiadającym kodem hreflang będzie fr-ca. Zamiast podkreślenia używa się myślnika (-) i wyłącznie małych liter.

en: Edit root page.
pl: Edytuj stronę bazową

en: Edit the %s translation
pl: Edytuj tłumaczenie %s

en: Edit this page to add translations
pl: Edytuj tę stronę, aby dodać tłumaczenia

en: Edit translation
pl: Edytuj tłumaczenie

en: Editing language:
pl: Edycja języka:

en: Elements to include in the language switcher.
pl: Elementy, które mają być uwzględnione w przełączniku języka.

en: Enable
pl: Włącz

en: Enable Translation Feedback
pl: Włącz Translation Feedback

en: Enable Translation Feedback module
pl: Włącz moduł Translation Feedback

en: Enable and configure the "Translation Feedback" feature
pl: Włącz i skonfiguruj funkcję "Translation Feedback"

en: Enable cache for language switcher templates
pl: Włącz pamięć podręczną dla szablonów przełącznika języka

en: Encode URLs
pl: Zakoduj adresy URL

en: Enter CSS to add to the page. This is useful when you want to add styling to the language switcher, without having to edit the CSS file on the server.
pl: Wpisz CSS do dodania do tej strony. Jest to użyteczne, kiedy chcesz dodać stylizację do przełącznika języka bez konieczności edytowania pliku CSS na serwerze.

en: Enter site key
pl: Wpisz klucz strony

en: Enter textdomain:
pl: Wpisz textdomain:

en: Enter the site key, from your wpml.org account, to receive automatic updates for WPML on this site.
pl: Wpisz klucz strony ze swojego konta na wpml.org, aby otrzymywać automatyczne aktualizacje wtyczki WPML dla tej strony.

en: Enter the title of the widget or leave empty for no title.
pl: Wpisz tytuł widżetu lub pozostaw puste pole przy braku tytułu.

en: Error
pl: Błąd

en: Error adding flag.
pl: Błąd podczas dodawania flagi.

en: Error adding native name.
pl: Błąd podczas dodawania nazwy rodzimej.

en: Error adding translation %s for %s.
pl: Błąd podczas dodawania %s tłumaczenia do %s.

en: Error uploading flag file.
pl: Błąd podczas przesyłania pliku flagi.

en: Error: Language not found.
pl: Błąd: Nie znaleziono języka.

en: Error: No custom field
pl: Błąd: Brak pola niestandardowego

en: Error: Please activate WPML Translation Management plugin
pl: Błąd: Aktywuj wtyczkę WPML Translation Management

en: Error: Please provide translation action
pl: Błąd: Wskaż akcję tłumaczenia

en: Error: Something is wrong with field value. Translation preferences can not be set.
pl: Błąd: Wystąpił problem z wartością pola. Nie można ustawić preferencji tłumaczenia.

en: Error: This is a built in language. You can't delete it.
pl: Błąd: To jest język wbudowany. Nie można go usunąć.

en: Error: WPML Translation Management plugin not initiated
pl: Błąd: Nie zainicjowano wtyczki WPML Translation Management

en: Error: data not saved
pl: Błąd: nie zapisano danych

en: Experimental
pl: Eksperymentalny

en: Expiration date for Translation Feedback module:
pl: Data wygaśnięcia modułu Uwagi do tłumaczenia:

en: Failed to update the feedback.
pl: Aktualizacja uwag nie powiodła się

en: Failed to write file to disk.
pl: Zapis na dysku nie powiódł się.

en: Feedback
pl: Uwagi

en: Feedback list navigation
pl: Nawigacja po liście uwag

en: Feedback:
pl: Uwagi:

en: File extension not allowed.
pl: Niedozwolone rozszerzenie nazwy pliku.

en: Finalizing upgrade...
pl: Finalizowanie ulepszenia...

en: Find how you can update PHP.
pl: Dowiedz się, jak zaktualizować PHP.

en: Finish
pl: Koniec

en: Finished
pl: Zakończono

en: First menu item
pl: Pierwszy element menu

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Fix element_type collation
pl: Napraw zestawienie element_type

en: Fix post type assignment for translations
pl: Napraw przypisanie typu wpisu dla tłumaczeń

en: Fix terms count
pl: Ustal liczbę haseł

en: Fixes the collation of the element_type column in icl_translations in case this setting changed for your posts.post_type column.
pl: Naprawia zestawienie kolumny element_type w icl_translations, jeżeli ustawienie to zmieniło się dla kolumny post_type Twoich wpisów.

en: Flag
pl: Flaga

en: Flip Box: Button link
pl: Pole przełącznika: Odnośnik przycisku

en: Flip Box: Button text
pl: Pole odwracane: Tekst przycisku

en: Flip Box: Description text side A
pl: Pole odwracane: Tekst opisu strony A

en: Flip Box: Description text side B
pl: Pole odwracane: Tekst opisu strony B

en: Flip Box: Title text side A
pl: Pole odwracane: Tekst tytułu strony A

en: Flip Box: Title text side B
pl: Pole odwracane: Tekst tytułu strony B

en: Footer language switcher
pl: Przełącznik języka w stopce

en: For "%s"
pl: Dla "%s"

en: For WPML components you can receive updates from your %s or automatically, after you register WPML.
pl: W przypadku składników WPLM możesz otrzymywać aktualizacje przez swoje %s albo automatycznie po zarejestrowaniu WPML.

en: For advanced access or to completely uninstall WPML and remove all language information, use the %stroubleshooting%s page.
pl: Aby uzyskać dostęp zaawansowany lub aby całkowicie odinstalować WPML i usunąć wszelkie informacje o języku, skorzystaj ze strony %srozwiązywania problemów%s.

en: For retrieving debug information if asked by support person, use the %sdebug information%s page.
pl: Aby pobrać informacje debugowania, kiedy poprosi o nie osoba z działu pomocy technicznej, wykorzystaj stronę %sinformacje debugowania%s

en: Form: Acceptance Text
pl: Formularz: tekst akceptacji

en: Form: Button text
pl: Formularz: Tekst przycisku

en: Form: Checkbox Options
pl: Formularz: opcje pola wyboru

en: Form: Email from name
pl: Formularz: Imię nadawcy

en: Form: Email subject
pl: Formularz: Temat wiadomości

en: Form: Error message
pl: Formularz: Komunikat o błędzie

en: Form: Field HTML
pl: Formularz: HTML pola

en: Form: Field label
pl: Formularz: Etykieta pola

en: Form: Field placeholder
pl: Formularz: Symbol zastępczy pola

en: Form: Invalid message
pl: Formularz: Komunikat o nieprawidłowości

en: Form: Required message
pl: Formularz: Komunikat o wymogu

en: Form: Success message
pl: Formularz: Komunikat o powodzeniu

en: Form: name
pl: Formularz: nazwa

en: Get personalized instructions for translating this site. You will also have access to WPML-users support.
pl: Uzyskaj spersonalizowane wskazówki dotyczące tłumaczenia tej witryny. Uzyskasz także dostęp do wsparcia technicznego użytkowników WPML.

en: Get translation instructions
pl: Pobierz instrukcje dotyczące tłumaczenia

en: Get your site-key for %1$s. If you already have a key, get it from %2$s. Otherwise, %3$s
pl: Odbierz swój klucz witryny dla %1$s. Jeżeli masz już klucz, pobierz go z %2$s. W przeciwnym razie %3$s

en: Getting started guide
pl: Przewodnik, jak zacząć

en: Go to WPML Network settings.
pl: Przejdź do ustawień Sieci WPML.

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to the first page
pl: Powrót na pierwszą stronę

en: Go to the last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Go to the next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Good news! Your site has no orphan comments.
pl: Dobra wiadomość! Twoja strona nie zawiera żadnych komentarzy sierocych.

en: Got it
pl: Rozumiem

en: Gray
pl: Szary

en: Group does not exist.
pl: Grupa nie istnieje.

en: HTML file
pl: Plik HTML

en: HTTP code: %s (%s)
pl: Kod HTTP: %s (%s)

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Heading: Link
pl: Nagłówek: odnośnik

en: Hidden languages:
pl: Ukryte języki:

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hide language switchers on the root page
pl: Ukryj przełączniki języka na stronie bazowej

en: Hide languages
pl: Ukryj języki

en: Hide system fields
pl: Ukryj pola systemowe

en: Hide this notice.
pl: Ukryj to powiadomienie.

en: Hierarchy Synchronization
pl: Synchronizacja hierarchii

en: Hover
pl: Najedź

en: How to fix
pl: Jak naprawić

en: How to handle languages without translation
pl: Jak obsługiwać języki bez tłumaczenia

en: How to handle media for new content:
pl: Jak obsługiwać media dla nowych treści:

en: How to translate
pl: Jak tłumaczyć

en: How to translate strings in themes and plugins?
pl: Jak tłumaczyć frazy w motywach i wtyczkach?

en: I am about to reset all translation and language data.
pl: Za chwilę wyczyszczę wszystkie dane tłumaczeń i języków.

en: I can see a lot of language errors
pl: Dostrzegam mnóstwo błędów językowych

en: I can't understand anything
pl: Nic z tego nie rozumiem

en: I will add it manually (%1sinstructions%2s)
pl: Dodam ręcznie (%1sinstrukcje%2s)

en: I will clear the cache manually after translating strings
pl: Wyczyszczę pamięć podręczną ręcznie po przetłumaczeniu wyrażeń

en: Icon Box: Description text
pl: Pole ikony: Tekst opisu

en: Icon Box: Link
pl: Pole ikony: Odnośnik

en: Icon Box: Title text
pl: Pole ikony: Tekst tytułu

en: Icon List: Link URL
pl: Lista ikon: URL odnośnika

en: Icon List: Text
pl: Lista ikon: Tekst

en: Icon link
pl: Odnośnik ikony

en: Icon style:
pl: Styl ikony:

en: Icon: Link
pl: Ikona: odnośnik

en: Icon: Link URL
pl: Ikona: URL odnośnika

en: Icon: Text
pl: Ikona: tekst

en: If some content appears gone, it might be because you switched the site's default language from %s to %s.
pl: Jeżeli jakaś część zawartości zniknie, może to być spowodowane przełączeniem domyślnego języka witryn z %s na %s.

en: If you are a human, do not fill in this field.
pl: Jeżeli jesteś człowiekiem, nie wypełniaj tego pola.

en: If you don't have a WPML.org account or a valid subscription, you can %spurchase%s one and get later upgrades, full support and 30 days money-back guarantee.
pl: Jeżeli nie posiadasz konta albo ważnej subskrypcji na WPML.org, możesz je %swykupić%s i otrzymać późniejsze ulepszenia, pełne wsparcie techniczne oraz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

en: If you have already purchased or renewed your subscription and you can still see this message, please revalidate your subscription
pl: Jeżeli już zakupiłeś albo odnowiłeś swój abonament, a ciągle widzisz ten komunikat, ponownie zatwierdź swój abonament.

en: Image Box: Description text
pl: Pole obrazu: tekst opisu

en: Image Box: Title text
pl: Pole obrazu: Tekst tytułu

en: Image: Caption
pl: Obraz: Podpis

en: Image: Link URL
pl: Obraz: URL odnośnika

en: In order to edit or delete these you need to activate the corresponding language first
pl: Aby edytować lub usunąć te elementy, musisz najpierw włączyć odpowiedni język

en: In order to see the products information, please run the %smanual updates check%s to initialize the products list or (temporarily) remove the above code.
pl: Aby wyświetlić informację o produktach, wykonaj %sręczne sprawdzenie aktualizacji%s, aby zainicjować listę produktów albo (tymczasowo) usunąć powyższy kod.

en: In progress
pl: W toku

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Inactive content
pl: Zawartość nieaktywna

en: Incorrect setup
pl: Niewłaściwe ustawienia

en: Individual components
pl: Pojedyncze składniki

en: Info
pl: Informacje

en: Insert your key and activate automatic updates:
pl: Wpisz swój klucz i aktywuj aktualizacje automatyczne:

en: Install
pl: Instaluj

en: Installed
pl: Zainstalowano

en: Installer
pl: Instalator

en: Installer cannot contact our updates server to get information about the available products and check for new versions. If you are seeing this message for the first time, you can ignore it, as it may be a temporary communication problem. If the problem persists and your WordPress admin is slowing down, you can disable automated version checks. Add the following line to your wp-config.php file:
pl: Instalator nie mógł połączyć się z naszym serwerem aktualizacji w celu pobrania informacji o dostępnych produktach i sprawdzenia, czy są nowe wersje. Jeżeli widzisz ten komunikat po raz pierwszy, możesz go zignorować, ponieważ może to być tymczasowy problem z łącznością. Jeżeli problem nie ustąpi, a Twój panel administratora WordPressa działa coraz wolniej, możesz wyłączyć automatyczne sprawdzanie nowych wersji. Dodaj następujący wiersz do swojego pliku wp-config.php:

en: Installer cannot display the products information because the automatic updating for %s was explicitly disabled with the configuration below (usually in wp-config.php):
pl: Instalator nie może wyświetlić informacji o produkcie, ponieważ automatyczne aktualizacje dla %s zostały bezpośrednio wyłączone za pomocą poniższej konfiguracji (zazwyczaj w wp-config.php):

en: Installing %s
pl: Instalowanie %s

en: Integration WPML with ElasticPress
pl: Integracja WPML z ElasticPress

[ctx: Integration requirement notice title for translation editor: enable action]
en: Enable it now
pl: Włącz teraz

en: Invalid language code
pl: Niepoprawny kod języka

en: Invalid nonce.
pl: Nieprawidłowa nonce.

en: Invalid product
pl: Niewłaściwy produkt

en: Invalid request!
pl: Nieprawidłowe żądanie!

en: Invalid site key for the current site.
pl: Nieważny klucz strony dla aktualnej strony.

en: Invalid site key for the current site. If the error persists, try to un-register first and then register again with the same site key.
pl: Nieprawidłowy klucz witryny dla bieżącej witryny. Jeżeli błąd nie ustąpi, spróbuj najpierw wyrejestrować się, a następnie zarejestrować z tym samym kluczem witryny.

en: Issue tracking in %s
pl: Śledzenie problemu w %s

en: Issues with translations
pl: Problemy z tłumaczeniami

en: It could be improved
pl: Mogło być lepiej

en: It is OK
pl: OK

en: It is perfect!
pl: Doskonałe!

en: It looks like languages per directories will not function.
pl: Wygląda na to, że języki w katalogach nie będą działać.

en: It looks like the %1$s extension, which is required by WPML, is not installed. Please refer to this link to know how to install this extension: %2$s.
pl: Wygląda na to, że rozszerzenie %1$s, które jest wymagane przez WPML, nie zostało zainstalowane. Zapoznaj się z tym odnośnikiem, aby dowiedzieć się, jak zainstalować to rozszerzenie: %2$s.

en: Item cannot be added (parent not translated)
pl: Nie można dodać elementu (brak tłumaczenia rodzica)

en: Item changed position
pl: Element zmienił położenie

en: Item will be added
pl: Element zostanie dodany

en: Item will be copied
pl: Element zostanie skopiowany

en: Item will be removed
pl: Element zostanie usunięty

en: Job removed
pl: Usunięto zlecenie

en: Label translation
pl: Tłumaczenie etykiety

en: Language
pl: Język

en: Language Switcher
pl: Przełącznik języka

en: Language URL format
pl: Format URL języka

en: Language filtering for AJAX operations
pl: Filtrowanie języka dla operacji AJAX

en: Language menu items style:
pl: Styl elementów menu języka:

en: Language name
pl: Nazwa języka

en: Language name added as a parameter
pl: Nazwa języka jako parametr

en: Language name in current language
pl: Nazwa języka w bieżącym języku

en: Language of this %s
pl: Język tego %s

en: Language suffixes were removed from the selected terms.
pl: Sufiksy języka zostały usunięte z wybranych pojęć.

en: Language switcher colors
pl: Kolory przełącznika języka

en: Language switcher options
pl: Opcje przełącznika języków

[ctx: Language switcher preview]
en: Action
pl: Działanie

[ctx: Language switcher preview]
en: Actions
pl: Akcje

[ctx: Language switcher preview]
en: Position
pl: Położenie

[ctx: Language switcher preview]
en: Preview
pl: Podgląd

en: Language switcher style:
pl: Styl przełącznika języków:

en: Languages
pl: Języki

en: Last Update Time could not be determined
pl: Nie udało się ustalić czasu ostatniej aktualizacji

en: Last checked on %s
pl: Ostatnio sprawdzono dn. %s

en: Last menu item
pl: Ostatni element menu

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Later in the head section (priority %d)
pl: Później w sekcji nagłówka (pierwszeństwo %d)

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

en: Learn more about passing data between domains
pl: Dowiedz się więcej o przekazywaniu danych pomiędzy domenami

en: Learn more about translation feedback
pl: Dowiedz się więcej o uwagach do tłumaczeń

en: Leave the text box to auto-save
pl: Pozostaw pole tekstowe od zapisu automatycznego

en: Legend:
pl: Legenda:

en: Let's get it working for you. Please contact %1sWPML support%2s and give them the following error details:
pl: Naprawimy to dla ciebie. Skontaktuj się z  %1spomocą techniczną WPML%2s i przekaż im następujące szczegóły błędu:

en: Link to home of language for missing translations
pl: Odnośnik do strony głównej języka w przypadku brakującego tłumaczenia

en: Links to translation of posts
pl: Odnośniki do tłumaczeń wpisu

en: List of languages
pl: Lista języków

en: Loading
pl: Wczytuję

en: Loading ...
pl: Wczytywanie...

en: Loading Language Data for {post_name}
pl: Wczytywanie danych językowych dla {post_name}

en: Localization options
pl: Opcje lokalizacji

en: Login: Button text
pl: Logowanie: Tekst przycisku

en: Login: Password label
pl: Logowanie: Etykieta hasła

en: Login: Password placeholder
pl: Logowanie: Symbol zastępczy hasła

en: Login: User label
pl: Logowanie: Etykieta użytkownika

en: Login: User placeholder
pl: Logowanie: Symbol zastępczy użytkownika

en: Main Page (no parent)
pl: Strona główna (brak rodzica)

en: Make %s the original language for this %s
pl: Ustaw %s jako język pierwotny dla tego/tej %s

en: Make '%s' appear as translated
pl: Wyświetl '%s' jako przetłumaczone

en: Make '%s' translatable
pl: Zamień '%s' na ciąg do tłumaczenia

en: Make themes work multilingual
pl: Niech motywy działają w wielu językach

en: Manage Languages
pl: Zarządzaj językami

en: Manage Media translation
pl: Zarządzaj tłumaczeniem mediów

en: Manage Navigation
pl: Zarządzaj nawigacją

en: Manage Sticky Links
pl: Zarządzaj odnośnikami przyklejonymi

en: Manage String Translation
pl: Zarządzaj tłumaczeniem fraz

en: Manage Support
pl: Zarządzaj pomocą techniczną

en: Manage Taxonomy Translation
pl: Zarządzaj tłumaczeniem taksonomii

en: Manage Theme and Plugin localization
pl: Zarządzaj lokalizacją motywów i wtyczek

en: Manage Translation Analytics
pl: Zarządzaj analityką tłumaczenia

en: Manage Translation Management
pl: Zarządzaj nadzorowaniem tłumaczeń

en: Manage Troubleshooting
pl: Zarządzaj rozwiązywaniem problemów

en: Manage WPML Menus Sync
pl: Zarządzaj synchronizacją menu WPML

en: Manage WooCommerce Multilingual
pl: Zarządzaj WooCommerce Multilingual

en: Map: Address
pl: Mapa: adres

en: Mark as fixed
pl: Oznacz jako naprawione

en: Mark as new
pl: Oznacz jako nowe

en: Mature
pl: Dojrzałe

en: Max execution time
pl: Maks. czas wykonania

en: Max input vars
pl: Maks. liczba zmiennych wejścia

en: Max memory limit
pl: Maks. limit pamięci

en: Media Translation
pl: Tłumaczenie mediów

en: Media Translation Documentation
pl: Dokumentacja wtyczki Media Translation

en: Media attachments
pl: Załączniki z mediami

en: Memory limit
pl: Limit pamięci

en: Memory usage
pl: Użycie pamięci

en: Menu Anchor
pl: Kotwica menu

en: Menu Option: auto_add
pl: Opcja menu: auto_add

en: Menu Options will be updated
pl: Opcje menu zostaną zaktualizowane

en: Menu language switcher
pl: Przełącznik języka w menu

en: Menu synchronization will sync the menu structure from the default language of %s to the secondary languages.
pl: Synchronizacja menu zsynchronizuje strukturę menu w językach dodatkowych z menu w języku domyślnym %s.

en: Menu(s) syncing complete.
pl: Synchronizacja menu zakończona.

en: Messages and notifications
pl: Wiadomości i powiadomienia

en: Missing a temporary folder.
pl: Brak folderu tymczasowego.

en: Missing key "%s".
pl: Brakujący klucz "%s".

en: Missing post ID
pl: Brak ID postu

en: Missing site key.
pl: Brakujący klucz strony.

en: Missing step
pl: Brakujący krok

en: Move to trash
pl: Przenieś do kosza

en: Multilingual Content Setup
pl: Ustawienia zawartości wielojęzycznej

[ctx: Multilingual WordPress with WPML: first part]
en: Multilingual WordPress
pl: Wielojęzyczny WordPress

[ctx: Multilingual WordPress with WPML: second part]
en: with WPML
pl: z wtyczką WPML

en: Multiple options
pl: Wiele opcji

en: Multisite
pl: Sieć witryn

en: Name
pl: Nazwa

en: Native language name
pl: Nazwa języka ojczystego

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Need help with how to translate?
pl: Potrzebujesz pomocy dotyczącej sposobu tłumaczenia?

en: Needs update
pl: Wymaga aktualizacji

en: Network settings
pl: Ustawienia sieci

en: Never show this
pl: Nie wyświetlaj więcej

en: New
pl: Nowy

en: New Menu Language Switcher
pl: Nowy przełącznik języka w menu

en: New Widget Area language switcher
pl: Nowy przełącznik języka obszaru widżetu

en: Next
pl: Dalej

en: Next >>>
pl: Dalej >>>

en: Next page
pl: Następna strona

en: No
pl: Nie

en: No %1$s found.
pl: Nie znaleziono %1$s.

en: No Batch
pl: Brak partii

en: No Translation requests selected.
pl: Nie wybrano żadnych zleceń tłumaczenia.

en: No errors were found in the assignment of post types.
pl: Nie znaleziono błędów w przypisaniu typów wpisów.

en: No feedback found.
pl: Nie znaleziono uwag.

en: No file was uploaded.
pl: Nie przesłano żadnego pliku.

en: No menus found
pl: Nie znaleziono menu

en: No posts found
pl: Nie znaleziono wpisów

en: No repositories defined.
pl: Brak zdefiniowanych repozytoriów.

en: No such post for ID = %d
pl: Nie znaleziono postu o ID = %d

en: No translator available for this language pair.
pl: Brak dostępnych tłumaczy dla tej pary języków.

en: No worries, the full functionality is preserved in WPML String Translation.
pl: Nie martw się, w WPML String Translation zachowano pełną funkcjonalność.

en: Normal
pl: Normalny

en: Not available
pl: Niedostępne

en: Not installed
pl: Nie zainstalowano

en: Not translatable
pl: Nieprzetłumaczalne

en: Not translated
pl: Nieprzetłumaczone

en: Not valid
pl: Niepoprawna

en: Note: Custom taxonomies and custom fields are shared across different post types.
pl: Uwaga: Taksonomie niestandardowe i pola niestandardowe są dzielone przez różne typy postów.

en: Note: WPML must be activated on the primary site or must be network activated.
pl: Uwaga: wtyczka WPML musi być uruchomiona w witrynie głównej lub musi być uruchomiona w sieci.

en: Note: auto-adjust IDs will increase the number of database queries for your site.
pl: Uwaga: auto-dopasowanie identyfikatorów ID zwiększy liczbę zapytań do bazy danych w twojej witrynie.

en: Note: if you edited the custom post declaration you may need to re-configure WPML to mark it as translatable.
pl: Uwaga: jeżeli niestandardowa deklaracja typu wpisu została zmieniona, WPML może wymagać ponownej konfiguracji, aby oznaczyć ją jako przetłumaczalną.

en: Note: if you edited the custom taxonomy declaration you may need to re-configure WPML to mark it as translatable.
pl: Uwaga: jeżeli spersonalizowana deklaracja taksonomii została zmieniona, WPML może wymagać ponownej konfiguracji, aby oznaczyć ją jako przetłumaczalną.

en: Nothing Sync
pl: Nic

en: Nothing to configure.
pl: Nic do skonfigurowania.

en: Nothing to sync.
pl: Brak elementów do synchronizacji

en: Notice does not exist.
pl: Powiadomienie nie istnieje.

en: Notice does not exists.
pl: Komunikat nie istnieje.

en: Number Counter: Number Prefix
pl: Licznik: prefiks numeru

en: Number Counter: Number Suffix
pl: Licznik: sufiks numeru

en: Number Counter: Text after number
pl: Licznik: Tekst za liczbą

en: Number Counter: Text before number
pl: Licznik: Tekst przed liczbą

en: Old Name
pl: Stara nazwa

en: One more step before you can translate %s
pl: Jeszcze jeden krok zanim będzie można tłumaczyć %s

en: Only translated blog posts (never display posts from the default language on translation languages)
pl: Tylko przetłumaczone wpisy blogu (nigdy nie wyświetlaj wpisów w domyślnym języku na stronie języków tłumaczeń)

en: Operate WooCommerce Multilingual. Everything on WCML except the settings tab.
pl: Używaj WooCommerce Mutlilingual; wszystko na WCML z wyjątkiem zakładki ustawień.

en: Operation complete!
pl: Operacja zakończona!

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Order of languages
pl: Kolejność języków

en: Original language
pl: Język oryginalny

en: Original post:
pl: Oryginalny wpis:

en: Original term
pl: Termin oryginalny

en: Original value:
pl: Wartość oryginalna:

en: Original:
pl: Oryginał:

en: Other language background color
pl: Kolor tła innego języka

en: Other language font color
pl: Kolor czcionki innego języka

en: Overwrite existing translations
pl: Zastąp istniejące tłumaczenia

en: Overwrite with %s content.
pl: Zastąp zawartością %s

en: PHP 5.6 and above are recommended. PHP 5.3 is the minimum requirement.
pl: Zalecamy PHP 5.6 lub nowszy. Wymagane minimum to PHP 5.3.

en: Page builders options
pl: Opcje kreatorów stron

en: Pages
pl: Strony

en: Pass arguments via GET (the url)
pl: Prześlij argumenty przez GET (odnośnik)

en: Pass arguments via POST
pl: Prześlij argumenty przez POST

en: Pass session arguments between domains through the language switcher
pl: Przekaż argumenty sesji pomiędzy domenami przez przełącznik języka

en: Photo: Link
pl: Zdjęcie: odnośnik

en: Please give some examples of errors and how would you improve them:
pl: Podaj kilka przykładów błędów i sposób, w jaki byś je poprawił/a:

en: Please go to the %s page and click on "%s" to fix this problem.
pl: Przejdź do strony %s i kliknij "%s", aby naprawić ten problem.

en: Please go to the %sPlugins%s page and enable the WPML Multilingual CMS plugin before trying to configure the plugin.
pl: Przejdź do strony %sWtyczki%s i uruchom wtyczkę WMPL Multilingual CMS przed próbą jej konfiguracji.

en: Please log-out and login again in order to be able to access the admin features in all language domains.
pl: Wyloguj się i zaloguj ponownie, aby móc uzyskać akces do funkcji administratora we wszystkich domenach językowych.

en: Please make backup of your database before using this.
pl: Wykonaj kopię zapasową swojej bazy danych zanim użyjesz tej funkcji.

en: Please make sure that you've saved all the changes. We will have to reload the page.
pl: Sprawdź, czy wszystkie zmiany zostały przez Ciebie zapisane. Będziemy musieli ponownie wczytać stronę.

en: Please make sure to save your post, if you've made any change, before proceeding with this action!
pl: Pamiętaj, aby zapisać swój wpis, jeżeli wprowadzono w nim jakiekolwiek zmiany, zanim podejmiesz to działanie!

en: Please note that all translations you have sent to remote translation services will be lost if you reset WPML's data. They cannot be recovered later.
pl: Pamiętaj, że wszystkie tłumaczenia przesłane przez Ciebie do zdalnych usług tłumaczeniowych zostaną utracone po wyczyszczeniu danych WPML. Nie będzie ich można potem odzyskać.

en: Please note that currently, you can translate the slugs of taxonomy terms but it is not possible to %s.
pl: Pamiętaj, że aktualnie można tłumaczyć slugi pojęć taksonomii, ale nie można %s

en: Please note that the site key is case sensitive.
pl: Pamiętaj, że klucz strony rozróżnia małe i wielkie litery.

en: Please note: language codes cannot be changed after adding languages. Make sure you enter the correct code.
pl: Uwaga: kodów języków nie można zmienić po dodaniu języków. Upewnij się, że wpisałeś poprawny kod.

en: Please provide a short description of the website so that translators know what background is required from them.
pl: Prosimy podać krótki opis witryny, aby tłumacze wiedzieli, jakiej wiedzy się od nich oczekuje.

en: Please rate this translation:
pl: Oceń to tłumaczenie:

en: Please save the settings first by clicking Save.
pl: Najpierw należy zapisać ustawienia, klikając Zapisz.

en: Please select what to show for the root url.
pl: Wybierz treść do wyświetlenia dla głównego url.

en: Please update all components which you are using.
pl: Zaktualizuj wszystkie składniki, z których korzystasz

en: Please, enter required data.
pl: Proszę podać wymagane dane.

en: Please, enter valid data.
pl: Proszę podać poprawne dane

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Plugin Name
pl: Nazwa wtyczki

en: Plural
pl: Mnoga

en: Position of hreflang links
pl: Pozycja odnośników hreflang

en: Position of link(s):
pl: Położenie odnośnika(ów):

en: Position:
pl: Położenie:

en: Post Types Translation
pl: Tłumaczenie typów wpisów

en: Post not found
pl: Nie znaleziono postu

en: Post type and source language assignment have been fixed for
pl: Naprawiono przypisanie typu wpisu i języka źródłowego dla

en: Post types
pl: Typy wpisów

en: Post without a title
pl: Wpis bez tytułu

en: Posts
pl: Posty

en: Posts Slider: More Link Text
pl: Suwak wpisów: tekst odnośnika Więcej

en: Posts and pages synchronization
pl: Synchronizacja wpisów i stron

en: Posts: Button Text
pl: Wpisy: tekst przycisku

en: Posts: More Link Text
pl: Wpisy: tekst odnośnika Więcej

en: Posts: No Results Message
pl: Wpisy: komunikat o braku wyników

en: Posts: Read more text
pl: Wpisy: Tekst czytaj dalej

en: Posts: Terms Label
pl: Wpisy: etykieta pojęć

en: Preferences saved.
pl: Zapisano preferencje.

en: Preserve URL arguments
pl: Zachowaj argumenty URL

en: Preserving URL arguments
pl: Zachowywanie argumentów URL

en: Preview update failed
pl: Aktualizacja podglądu nie powiodła się

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Price Table: Button link
pl: Cennik: Odnośnik wstążki

en: Price Table: Button text
pl: Cennik: Tekst przycisku

en: Price Table: Footer additional info
pl: Cennik: Dodatkowe informacje w stopce

en: Price Table: Heading
pl: Cennik: Nagłówek

en: Price Table: Period
pl: Cennik: Okres

en: Price Table: Ribbon title
pl: Cennik: Tytuł wstążki

en: Price Table: Sub heading
pl: Cennik: Drugi wiersz nagłówka

en: Price list: title
pl: Cennik: tytuł

en: Price table: text
pl: Cennik: tekst

en: Pricing list: description
pl: Cennik: opis

en: Pricing list: link
pl: Cennik: odnośnik

en: Pricing table: Button link
pl: Cennik: Odnośnik przycisku

en: Pricing table: Button text
pl: Cennik: tekst przycisku

en: Pricing table: Duration
pl: Cennik: Czas trwania

en: Pricing table: Feature
pl: Cennik: Cecha

en: Pricing table: Price
pl: Cennik: Cena

en: Pricing table: Title
pl: Cennik: Tytuł

en: Privacy and data usage policy
pl: Polityka prywatności i korzystania danych

en: Private
pl: Prywatne

en: Processing translations...
pl: Przetwarzam tłumaczenia...

en: Production
pl: Produkcja

en: Progress: Inner text
pl: Postęp: Tekst wewnętrzny

en: Progress: Title
pl: Postęp: Tytuł

en: Rate translation
pl: Oceń tłumaczenie

en: Rate translation of this page
pl: Oceń tłumaczenie na tej stronie

en: Rating
pl: Ocena

en: Rating:
pl: Ocena:

en: Read how this works
pl: Przeczytaj jak to działa

en: Redirect visitors based on browser language only if translations exist
pl: Skieruj gości odpowiednio do języka przeglądarki, tylko jeżeli tłumaczenie jest dostępne

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Register
pl: Zarejestruj

en: Register %s
pl: Zarejestruj %s

en: Registered
pl: Zarejestrowane

en: Registration
pl: Rejestracja

en: Registration is free and only takes a minute.
pl: Rejestracja jest darmowa i trwa zaledwie minutę.

en: Release notes
pl: Uwagi o wydaniu

en: Released
pl: Opublikowane

en: Remember my preference.
pl: Zapamiętaj moje preferencje.

en: Remember visitors' language preference for %s hours (please enter 24 or multiples of it).
pl: Zapamiętaj wybór języka użytkownika przez %s godzin(y) (należy wpisać 24 lub wielokrotność tej liczby)

en: Remind me again in 4 weeks.
pl: Przypomnij mi za 4 tygodnie.

en: Remind me later
pl: Przypomnij później

en: Remote XML Config Log
pl: Dziennik zdalnej konfiguracji XML

en: Remove %s
pl: Usuń %s

en: Remove all messages and notifications
pl: Usuń wszystkie wiadomości i powiadomienia

en: Remove all messages and notifications, for all users.
pl: Usuń wszystkie wiadomości i powiadomienia u wszystkich użytkowników.

en: Remove comments that don't match the content's language
pl: Usuń komentarze w języku innym niż język zawartości

en: Remove current site key (%s)
pl: Usuń aktualny klucz strony (%s)

en: Remove debug logs of String Translation cache
pl: Usuń dzienniki debugowania z pamięci podręcznej wtyczki String Translation

en: Remove ghost entries from the translation tables
pl: Usuń martwe wpisy z tabel tłumaczenia

en: Remove language suffixes from taxonomy names.
pl: Usuń sufiksy języków z nazw taksonomii.

en: Remove the 'filter_var' string from the 'disable_functions' directive or...
pl: Usunąć ciąg 'filter_var' z dyrektywy 'disable_functions', albo...

en: Removes entries from the WPML tables that are not linked properly. Cleans the table off entries left over upgrades, bug fixes or undetermined factors.
pl: Usuwa z tabel WPML wpisy z niewłaściwymi powiązaniami. Oczyszcza tabelę z wpisów pozostawionych po ulepszeniach, poprawkach lub nieustalonych czynnikach.

en: Removes invalid rows stored in option and hide admin notice.
pl: Usuwa nieprawidłowe wiersze przechowywane w opcji i ukrywa powiadomienia administratora.

en: Rename label to %s
pl: Zmień nazwę etykiety na %s

en: Renew %s
pl: Odnów %s

en: Replied
pl: Odpowiedziano

en: Reply to admin
pl: Odpowiedz adminowi

en: Reply to admin:
pl: Odpowiedz adminowi:

en: Reply to translator
pl: Odpowiedz tłumaczowi

en: Reply to translator:
pl: Odpowiedz tłumaczowi:

en: Report to
pl: Zgłoś do

en: Reporting to
pl: Zgłaszanie do

en: Reporting to wpml.org
pl: Zgłaszania do wpml.org

en: Reset
pl: Resetuj

en: Reset and deactivate WPML
pl: Wyczyść i zatrzymaj WPML

en: Reset languages
pl: Wyczyść języki

en: Reset settings
pl: Resetuj ustawienia

en: Restore
pl: Przywróć

en: Restore default
pl: Przywróć domyślne

en: Restore dismissed and hidden messages and notifications.
pl: Przywróć odrzucone i ukryte wiadomości i powiadomienia.

en: Restore messages and notification
pl: Przywróć wiadomości i powiadomienia

en: Resume Upgrade Process
pl: Wznów proces ulepszenia

en: Retry
pl: Ponów

en: Return to the plugins page
pl: Powrót do strony wtyczek

en: Return to the updates page
pl: Powrót do strony aktualizacji

en: Revalidate subscription
pl: Ponownie zatwierdź abonament

en: Review
pl: Recenzja

en: Reviewed by:
pl: Zrecenzował/a:

en: Run Upgrade Process
pl: Wykonaj proces ulepszenia

en: Running now batch #%d
pl: Przetwarzanie paczki #%d

en: SEO Options
pl: Opcje SEO

en: Save
pl: Zapisz

en: Scanning Results
pl: Wyniki skanowania

en: Scanning now, please don't close this page.
pl: Trwa skanowanie, nie zamykaj tej strony.

en: Search
pl: Szukaj

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
pl: Wyniki wyszukiwania dla &#8220;%s&#8221;

en: Select All
pl: Wybierz wszystkie

en: Select Language
pl: Wybierz język

en: Select Validation
pl: Wybierz sprawdzenie

en: Select a preset
pl: Wybierz preset

en: Select bulk action
pl: Wybierz działanie wsadowe

en: Select how to display the language switcher in the menu. Choose "List of languages" to display all the items at the same level or "Dropdown" to display the current language as parent and other languages as children.
pl: Wybierz sposób wyświetlania przełącznika języka w menu. Wybierz "Lista języków", aby wyświetlić wszystkie elementy na tym samym poziomie lub "Lista rozwijana", aby wyświetlić aktualny język jako nadrzędny, a pozostałe języki jako podrzędne.

en: Select the languages to enable for your site (you can also add and remove languages later).
pl: Wybierz języki dostępne dla twojej witryny (języki można także dodać i usunąć później).

en: Select the menus, in which to display the language switcher.
pl: Wybierz menu, w którym ma być wyświetlony przełącznik języka.

en: Select the position to display the language switcher in the menu.
pl: Wybierz miejsce wyświetlania przełącznika języka w menu.

en: Select the position to display the post translations links.
pl: Wybierz miejsce wyświetlania odnośników do tłumaczeń wpisu.

en: Select the style of the language switcher.
pl: Wybierz styl przełącznika języka.

en: Select the taxonomy to translate:
pl: Wybierz taksonomię do tłumaczenia:

en: Select the widget area where to include the language switcher.
pl: Wybierz obszar widżetu, w którym zawarty ma być przełącznik języka.

en: Select this option if your theme or plugins use AJAX operations on the front-end, that WPML needs to filter. WPML will set a cookie using JavaScript which will allow it to return the correct content for AJAX operations.
pl: Wybierz tę opcję, jeżeli twój motyw lub wtyczki wykorzystują operacja AJAX po stronie użytkownika, które WPML musi przefiltrować. WPLM zainstaluje za pomocą JavaScript ciasteczko, które umożliwi mu powrót do prawidłowej zawartości dla operacji AJAX.

en: Select your language:
pl: Wybierz swój język:

en: Send
pl: Wyślij

en: Send theme and plugins info, in order to get faster support and compatibility alerts
pl: Wysyłaj informacje o motywie i wtyczkach, aby uzyskać szybszą pomoc i alerty zgodności

en: Send to translation the content of raw HTML cells
pl: Prześlij do tłumaczenia zawartość surowych komórek HTML

en: Send to translator
pl: Wyślij do tłumacza

en: Sent to translation service
pl: Wysłano do usługi tłumaczeniowej

en: Sent to translator
pl: Wysłano do tłumacza

en: Set admin language as editing language.
pl: Ustaw język administratora jako język edycji.

en: Set language information
pl: Ustaw informacje o języku

en: Set language information for existing media
pl: Ustaw informacje językowe dla istniejących mediów

en: Set media languages
pl: Ustaw języki mediów

en: Set page parent for translation according to page parent of the original language
pl: Ustaw rodzica strony według rodzica strony w języku oryginału.

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: Partially done
pl: Częściowo wykonane

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: Partially done.
pl: Częściowo ukończone.

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: There might be more content to fix: please repeat the process.
pl: Konieczna może być naprawa większej ilości treści: proszę powtórzyć proces.

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: translation jobs updated
pl: zaktualizowano zlecenia tłumaczeń

en: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated.
pl: Ustawia status tłumaczenia na ZDUBLOWANE w tabeli icl_translation_status w przypadku wpisów, które zostały oznaczone jako zdublowane.

en: Setting language to media. %d left
pl: Przypisanie języka do mediów. Pozostało %d.

en: Setting language to media: done!
pl: Przypisanie języka do mediów: gotowe!

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings saved
pl: Zapisano ustawienia

en: Settings updated
pl: Zaktualizowano ustawienia

en: Setup WPML
pl: Ustawienia WPML

en: Show
pl: Wyświetl

en: Show Translation Feedback module for these languages:
pl: Wyświetl moduł Uwag do tłumaczenia dla tych języków:

en: Show content in:
pl: Pokaż zawartość w:

en: Show details
pl: Wyświetl szczegóły

en: Show language switcher in footer
pl: Pokaż przełącznik języka w stopce

en: Show links above or below posts, offering them in other languages
pl: Wyświetl nad lub pod wpisami odnośniki prowadzące do ich tłumaczeń

en: Show on the left side of the screen
pl: Wyświetl po lewej stronie ekranu

en: Show on the right side of the screen
pl: Wyświetl po prawej stronie ekranu

en: Show system fields
pl: Wyświetl pola systemowe

en: Show this notice.
pl: Wyświetl ten komunikat.

en: Showing content in:
pl: Wyświetlanie treści w:

en: Since WPML 3.6.0, the language switchers are not using CSS IDs and the CSS classes have changed. This was required to fix some bugs and match the latest standards. If your theme or your custom CSS is not relying on these old selectors, it's recommended to skip the backwards compatibility. However, it's still possible to re-activate this option later.
pl: Od wersji WPML 3.6.0 przełączniki języków nie korzystają z identyfikatorów CSS, a klasy CSS zostały zmienione. Było to wymagane w celu usunięcia kilku błędów i dopasowania do najnowszych standardów. Jeżeli Twój motyw lub Twój niestandardowy CSS nie opierają się na tych starych selektorach, zaleca się pominięcie kompatybilności wstecznej. Jednakże opcję tę będzie można włączyć w przyszłości.

en: Singular
pl: Pojedyncza

en: Site
pl: Witryna

en: Site Languages
pl: Języki witryny

en: Site key:
pl: Klucz strony:

en: Site-key was set by %s, most likely in wp-config.php. Please remove the constant before attempting to register.
pl: Klucz strony został ustawiony przez %s, najprawdopodobniej w wp-config.php. Usuń tę stałą przed próbą rejestracji.

en: Site-key was set by %s, most likely in wp-config.php. Please remove the constant before attempting to unregister.
pl: Klucz strony został ustawiony przez %s, najprawdopodobniej w wp-config.php. Usuń tę stałą przed próbą wyrejestrowania się.

en: Sitemaps for each language can be accessed below. You need to submit all these sitemaps to Google.
pl: Dostęp do map stron dla każdego języka można uzyskać poniżej. Musisz przesłać to mapy stron do Google.

en: Skip backwards compatibility
pl: Pomiń zgodność wsteczną

en: Skip language
pl: Pomiń język

en: Slides: button text
pl: Slajdy: tekst przycisku

en: Slides: description
pl: Slajdy: opis

en: Slides: heading
pl: Slajdy: nagłówek

en: Slides: link URL
pl: Slajdy: odnośnik URL

en: Slug translation is currently disabled in WPML. %sClick here to enable.%s
pl: Tłumaczenie slugów jest aktualnie wyłączone w WPML. %sKliknij tutaj, aby włączyć.%s

en: Slugs are currently not translated.
pl: Slugi nie są aktualnie tłumaczone.

en: Slugs are currently translated. Click the link above to edit the translations.
pl: Slugi są aktualnie tłumaczone. Kliknij odnośnik powyżej, aby edytować tłumaczenia.

en: Some content may not be translated to all languages. Choose what should appear in the language switcher when translation is missing.
pl: Część zawartości może nie być przetłumaczona na wszystkie języki. Wybierz, co ma się pojawić w przełączniku języka, kiedy brak jest tłumaczenia.

en: Some features related to String Translations may not work correctly without utf8mb4 character.
pl: Niektóre funkcje dotyczące modułu String Translations mogą nie działać poprawnie bez znaku utf8mb4.

en: Some parameters are missing for this request.
pl: Brakuje niektórych parametrów tego żądania.

en: Something went wrong and we could not install all updates from the %s channel. Click here to %stry again%s. If the errors persist, please switch back to the Production channel and contact the %s%s support%s.
pl: Coś poszło nie tak i nie udało nam się zainstalować aktualizacji z kanału %s. Kliknij tutaj i %sspróbuj ponownie%s. Jeżeli błąd nie ustąpi, przełącz się ponownie na kanał Produkcja i skontaktuj się z %spomocą techniczną %s%s.

en: Something went wrong. Please try again or contact the support.
pl: Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z działem pomocy.

en: Start
pl: Rozpocznij

en: Started...
pl: Rozpoczęto...

en: Starting number
pl: Liczba początkowa

en: Starting the upgrade process...
pl: Rozpoczynam proces ulepszania...

en: Starting...
pl: Rozpoczynam...

en: Status
pl: Stan

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Stop showing this message
pl: Nie pokazuj więcej tego komunikatu

en: Store a language cookie to support language filtering for AJAX
pl: Zapisz ciasteczko z językiem, aby obsługiwać filtrowanie języka dla AJAX.

en: Strings for menus will be updated
pl: Frazy w menu zostaną zaktualizowane

en: Styling the language switcher with additional CSS
pl: Stylizacja przełącznika języka dodatkowym CSS

en: Subscribe form: Button Text
pl: Formularz subskrypcji: tekst przycisku

en: Subscribe form: Checkbox Text
pl: Formularz subskrypcji: tekst pola wyboru

en: Subscribe form: Notification Subject
pl: Formularz subskrypcji: temat powiadomienia

en: Subscribe form: Redirect Link
pl: Formularz subskrypcji: odnośnik przekierowania

en: Subscribe form: Success Message
pl: Formularz subksrypcji: wiadomość o pomyślnym przesłaniu

en: Subscribe form: Terms and Conditions
pl: Formularz subskrypcji: warunki korzystania z usługi

en: Subscription expired. You need to either purchase a new subscription or upgrade if available.
pl: Abonament wygasł. Musisz albo wykupić nowy abonament, albo ulepszyć, jeżeli to możliwe.

en: Subscription is expired.
pl: Subskrypcja wygasła.

en: Support
pl: Pomoc techniczna

en: Switch
pl: Przełącz

en: Sync
pl: Synchronizuj

en: Synchronize comment status
pl: Synchronizuj status komentarza

en: Synchronize comments on duplicate content
pl: Synchronizuj komentarze do duplikowanych treści.

en: Synchronize menus between languages.
pl: Synchronizuj menu pomiędzy językami.

en: Synchronize page order for translations
pl: Synchronizuj kolejność stron do tłumaczenia

en: Synchronize page template
pl: Synchronizuj szablon strony

en: Synchronize password for password protected posts
pl: Zsynchronizuj hasło dla wpisów chronionych hasłem

en: Synchronize ping status
pl: Synchronizuj status ping

en: Synchronize posts format
pl: Synchronizuj format wpisów

en: Synchronize posts taxonomies
pl: Synchronizuj taksonomie wpisów

en: Synchronize private flag
pl: Synchronizuj flagę prywatną

en: Synchronize sticky flag
pl: Synchronizuj flagę przyklejenia

en: Synchronize taxonomy hierarchy according to: %1$s language.
pl: Synchronizuj hierarchię taksonomii według: języka %1$s.

en: Syncing menus %1 of %2
pl: Synchronizacja menu %1 z %2

en: Tab Item Content
pl: Zawartość elementu zakładki

en: Tab Item Label
pl: Etykieta elementu zakładki

en: Tabs: Content
pl: Zakładki: Zawartość

en: Tabs: Title
pl: Zakładki: Tytuł

en: Tags
pl: Tagi

en: Target Language
pl: Język docelowy

en: Taxonomies Translation
pl: Tłumaczenie taksonomii

en: Taxonomy
pl: Taksonomia

en: Taxonomy Translation
pl: Tłumaczenie taksonomii

en: Taxonomy translation
pl: Tłumaczenie taksonomii

en: Technical support for clients is available via %sWPML forums%s.
pl: Pomoc techniczna dla klientów dostępna jest za pośrednictwem %sforum WPML%s.

en: Tell me more
pl: Więcej informacji

en: Tell the world your site is running multilingual with WPML (places a message in your site's footer) - <a href="%s">read more</a>
pl: Powiedz światu, że twoja witryna obsługuje wiele języków dzięki WPML (umieszcza komunikat w stopce twojej witryny) - <a href="%s">czytaj dalej</a>

en: Term translation
pl: Tłumaczenie terminu

en: Testimonial Carousel: Content
pl: Karuzela opinii: zawartość

en: Testimonial Carousel: Name
pl: Karuzela opinii: nazwa

en: Testimonial Carousel: Title
pl: Karuzela opinii: tytuł

en: Testimonial content
pl: Treść opinii

en: Testimonial job
pl: Zawód osoby wystawiającej opinię

en: Testimonial name
pl: Imię osoby wystawiającej opinię

en: Testimonial: Heading
pl: Opinia: nagłówek

en: Text Editor
pl: Edytor tekstu

en: Text editor
pl: Edytor tekstu

en: Text for alternative languages for posts:
pl: Tekst dla alternatywnych języków wpisu:

en: Thank you for choosing. You can always change your selection in %sPost Types Translation setup%s.
pl: Dziękujemy za Twój wybór. Możesz zawsze zmienić swój wybór w %sustawieniach Post Types Translation%s.

en: Thank you for registering WPML on this site. You will receive automatic updates when new versions are available.
pl: Dziękujemy za zarejestrowanie wtyczki WPML na tej stronie. Będziesz otrzymywać automatyczne aktualizacje, kiedy nowe wersje będą dostępne.

en: Thank you for your rating and comment!
pl: Dziękujemy z ocenę i komentarz!

en: Thank you for your rating!
pl: Dziękujemy za ocenę!

en: The 'Reset' action will deactivate the WPML plugin after it deletes the WPML tables (tables with the 'icl_' prefix) from the database.\n\t\t\tThe action will NOT delete any content (posts, taxonomy terms etc.).\n\t\t\tIt only affects translation and language information that WPML associates with each content type.
pl: Działanie 'Wyczyść' zatrzyma wtyczkę WPML po usunięciu wszystkich tabel WPML (tabele z prefiksem 'icl_') z bazy danych.\n\t\t\tDziałanie to NIE usuwa żadnych treści (wpisy, pojęcia taksonomii itp.).\n\t\t\tDotyczy ono jedynie informacji o tłumaczeniach i językach, które WPML kojarzy z każdym typem wpisu.

en: The Language code already exists.
pl: Ten kod języka już istnieje.

en: The Language name already exists.
pl: Ta nazwa języka już istnieje.

en: The Media Translation plugin needs to add languages to your site's media. Without this language information, existing media files will not be displayed in the WordPress admin.
pl: Wtyczka Media Translation musi dodać języki do multimediów na Twojej stronie. Bez tych informacji o językach istniejące pliki mediów nie będą mogły być wyświetlane w panelu administratora WordPress.

en: The URL of the HTML file is required
pl: Adres URL pliku HTML jest wymagany

en: The WPML Multilingual CMS plugin is not currently enabled.
pl: Wtyczka WPML Multilingual CMS jest aktualnie wyłączona.

en: The WPML Page Builders plugin that you're using is now part of WPML.
pl: Wtyczka WPML Page Builders, której używasz, jest teraz częścią WPML.

en: The button is disabled because all existing menus have language switchers. You can edit the settings of the existing language switchers.
pl: Ten przycisk jest wyłączony ponieważ wszystkie istniejące menu posiadają przełączniki języka. Możesz edytować ustawienia istniejących przełączników języka.

en: The button is disabled because all existing widget areas have language switchers. You can edit the settings of the existing language switchers.
pl: Ten przycisk jest wyłączony, ponieważ wszystkie istniejące obszary widżetów posiadają przełączniki języka. Możesz edytować ustawienia istniejących przełączników języka.

en: The button is disabled because there are no menus in the site. Add a menu and you can later enable a language switcher in it.
pl: Ten przycisk jest wyłączony, ponieważ witryna nie zawiera menu. Dodaj menu, a następnie możesz włączyć w nim przełącznik języka.

en: The button is disabled because there are no registered widget areas in the site.
pl: Ten przycisk jest wyłączony, ponieważ na tej stronie brak jest zarejestrowanych obszarów widżetu.

en: The current content of this %s will be permanently lost. WPML will copy the %s content and replace the current content.
pl: Aktualna zawartość tego %s zostanie bezpowrotnie utracona. WPML skopiuje zawartość %s i zastąpi bieżącą treść.

en: The data will be encrypted with the %s algorithm.
pl: Dane zostaną zaszyfrowane za pomocą algorytmu %s.

en: The default locale already exists.
pl: Domyślne ustawienia regionalne już istnieją.

en: The eval() PHP function must be enabled.
pl: Funkcja PHP eval() musi być włączona.

en: The expected value is: %s
pl: Oczekiwana wartość to: %s

en: The filter extension is enabled by default as of PHP 5.2, therefore it must have been disabled by either you or your host.
pl: W PHP 5.2 rozszerzenie filtra jest włączone domyślnie, dlatego albo Ty, albo Twój host musicie je wyłączyć.

en: The filter extension is enabled by default as of PHP 5.2.0. Before this time an experimental PECL extension was\n            used, however, the PECL version is no longer recommended to be used or updated. (source:
pl: Rozszerzenie filtra jest wyłączone domyślnie od wersji PHP 5.2.0. Przedtem nie korzystano z eksperymentalnego rozszerzenia PECL, jednakże nie zaleca się już wykorzystywania lub aktualizowania tej wersji PECL. (źródło:

en: The following components are not updated:
pl: Następujące składniki nie zostały zaktualizowane:

en: The following exception has occurred while running the migration, please try again later or contact support if the problem persists.
pl: Podczas migracji wystąpił następujący wyjątek. Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z pomocą techniczną, jeżeli problem nie ustąpi.

en: The following terms do not have a translation in the chosen language and will be disconnected from this post:
pl: W wybranym języku brakuje tłumaczeń dla następujących pojęć i zostaną one odłączone od tego wpisu:

en: The hreflang already exists.
pl: Kod hreflang już istnieje.

en: The language %s was deleted.
pl: Język %s został usunięty.

en: The menus on this page may not sync because it requires more input variables. Please modify the %s setting in your php.ini or .htaccess files to %s or more.
pl: Menu na tej stronie mogą nie zostać zsynchronizowane, ponieważ wymaga to większej liczby zmiennych wejściowych. Zmień ustawienie %s w plikach php.ini lub .htaccess na %s lub więcej.

en: The plugins will update to the most recent version in the channel that you selected.
pl: Wtyczki zaktualizują się do najnowszej wersji w wybranym przez Ciebie kanale.

en: The remote XML Config Log is empty
pl: Zdalny dziennik konfiguracji XML jest pusty

en: The selected menus have been synchonized.
pl: Zsynchronizowano wybrane menu.

en: The selected strings can now be translated using the %s string translation %s screen
pl: Wybrane frazy można teraz przetłumaczyć, korzystają z ekranu %s tłumaczenia fraz %s

en: The taxonomy hierarchy is already synchronized.
pl: Hierarchię taksonomii już zsynchronizowano.

en: The taxonomy hierarchy is now synchronized.
pl: Taksonomia została zsynchronizowana.

en: The translation preference for this field are being controlled by a language configuration XML file. If you want to control it manually, remove the entry from the configuration file.
pl: Ustawienie preferencji tłumaczenia dla tego pola pochodzą z pliku XML konfiguracji języka. Jeżeli chcesz zmienić je ręcznie, usuń odpowiedni wpis z pliku konfiguracyjnego.

en: The trashed feedback will be permanently deleted after %d days.
pl: Uwagi przeniesione do kosza zostaną trwale usunięte po %d dniach.

en: The upgrade is complete.
pl: Zakończono ulepszenie.

en: The uploaded file exceeds %s bytes.
pl: Przesyłany plik jest o %s bajtów za duży.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
pl: Przesłany plik jest większy niż podano w dyrektywie upload_max_filesize w php.ini.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
pl: Przesyłany plik został przesłany tylko częściowo.

en: The web server cannot write to the .htaccess file
pl: Serwer sieciowy nie może pisać do pliku .htaccess.

en: Theme and Plugins compatibility with WPML
pl: Zgodność motywu i wtyczek z WPML

en: Theme and plugins localization
pl: Lokalizacja motywu i wtyczek

en: Theme and plugins reporting
pl: Zgłaszanie motywów i wtyczek

en: There are no templates available.
pl: Brak dostępnych szablonów.

en: There was a problem switching to the %s channel. You can %sretry%s. If the problem continues, please %sdownload %s%s and install again manually
pl: Wystąpił problem podczas przełączania na kanał %s. Możesz %sspróbować ponownie%s. Jeżeli problem nie ustąpi, %spobierz %s%s i zainstaluj ponownie ręcznie.

en: There was an error uploading the file, please try again!
pl: Podczas przesyłania pliku wystąpił błąd, proszę spróbować ponownie!

en: These languages are enabled for this site:
pl: Następujące języki są aktywne dla tej strony:

en: These plugins are known to have compatibiliy issues with WPML:
pl: Dla tych wtyczek znane są problemy z kompatybilnością z WPML:

en: This action is not allowed
pl: To działanie jest niedozwolone

en: This allows to search for content in a specific language only.
pl: Umożliwia to wyszukiwanie treści wyłącznie w konkretnym języku.

en: This can be a result of either:
pl: Możliwe przyczyny:

en: This document is a duplicate of %s and it is maintained by WPML.
pl: Ten dokument jest kopią %s i jest obsługiwany przez WPML.

en: This feature turns themes into multilingual, without having to edit their PHP files.
pl: Ta funkcja zamienia motywy w obsługujące wiele języków bez potrzeby edycji ich plików PHP.

en: This feature uses Javascript. Make sure that your site doesn't have JS errors.
pl: Ta funkcja wykorzystuje Javascript. Sprawdź, czy Twoja witryna jest wolna od błędów JS.

en: This function is available through the Network Admin section.
pl: Ta funkcja dostępna jest z poziomu sekcji Administrator Sieci.

en: This information allows our support team to see the versions of WordPress, plugins and theme on your site. Provide this information if requested in our support forum. No passwords or other confidential information is included.
pl: Te informacje umożliwiają zespołowi pomocy technicznej zobaczyć wersję WordPressa, wtyczek i motywu na twojej stronie. Podaj te informacje, jeżeli będą wymagane, na naszym forum pomocy technicznej. Dane te nie zawierają haseł ani żadnych informacji poufnych.

en: This is a translation of
pl: To jest tłumaczenie

en: This is the order in which the languages will be displayed in the language switcher.
pl: To jest kolejność, w jakiej języki będą wyświetlane w przełączniku języka.

en: This language selector determines which content to display. You can choose items in a specific language or in all languages. To change the language of the WordPress Admin interface, go to your profile.
pl: Ten selektor języka określa zawartość do wyświetlenia. Możesz wybrać elementy w konkretnym języku lub we wszystkich językach. Aby zmienić język interfejsu administratora WordPressa, przejdź do swojego profilu.

en: This may solve issues like missing languages in the language switcher.
pl: Może to rozwiązać takie problemy, jak brakujące języki w przełączniku języków.

en: This means that %s isn't yet aware of the problem in the translation and cannot fix it.
pl: To oznacza, że %s nie wie jeszcze o problemie z tłumaczeniem i nie może go usunąć.

en: This normally takes a few seconds, but may last up to several minutes of very large databases.
pl: Trwa to zazwyczaj kilka sekund, ale może też trwać do kilku minut w przypadku dużych baz danych.

en: This operation copies the content from the original language onto this translation. It's meant for when you want to start with the original content, but keep translating in this language. This button is only enabled when there's no content in the editor.
pl: Ta operacja spowoduje skopiowanie treści w języku oryginalnym na jej tłumaczenie. Używaj, jeżeli chcesz rozpocząć z treścią oryginalną, ale nadal tłumaczyć na wybrany język. Przycisk ten jest aktywny, kiedy edytor nie zawiera żadnych treści.

en: This operation will remove WPML's language table and recreate it. You should use it if you just installed WPML and you're not seeing a complete list of available languages.
pl: Ta operacja spowoduje usunięcie tabeli języka WPML i odtworzenie jej. Należy ją wykonać, jeżeli właśnie zainstalowano WPML, a nie widać pełnej listy dostępnych języków.

en: This operation will reset WPML's language tables and reinstall it. Any custom languages that you added will be removed.
pl: Ta operacja spowoduje wyzerowanie tabeli języków WPML i ponowną jej instalację. Wszelkie dodane języki niestandardowe zostaną usunięte.

en: This operation will synchronize this translation with the original language. When you edit the original, this translation will update immediately. It's meant when you want the content in this language to always be the same as the content in the original language.
pl: Ta operacja spowoduje synchronizację niniejszego tłumaczenia z treścią w języku oryginału. Kiedy wprowadzisz zmiany do oryginału, tłumaczenie to zostanie natychmiast zaktualizowane. Używaj tej funkcji, jeżeli chcesz aby treść w tym języku była zawsze taka sama jak treść w języku oryginału.

en: This option is not yet available for Multisite installs
pl: Ta opcja nie jest jeszcze dostępna dla instalacji w wielu witrynach.

en: This page does not have a language since it's the site's root page.
pl: Nie można ustawić języka dla tej strony, ponieważ jest to strona startowa tej witryny.

en: This page lets you install plugins and update existing plugins. To remove any of these plugins, go to the %splugins%s page and if you have the permission to remove plugins you should be able to do this.
pl: Ta strona umożliwia Ci instalację wtyczek oraz aktualizację istniejących wtyczek. Aby usunąć którekolwiek z tych wtyczek przejdź do strony %swtyczki%s i, jeżeli masz uprawnienia do usuwania wtyczek, będziesz w stanie je usunąć.

en: This page was translated from:
pl: Tę stronę przetłumaczono z języka:

en: This post is already duplicated.
pl: Ten post został już powielony.

en: This post is also available in:
pl: Ten post jest także dostępny w języku:

en: This post is also available in: %s
pl: Ten post dostępny jest także w języku: %s

en: This screen contains the language settings for your site.
pl: Ten ekran zawiera ustawienia języków dla twojej witryny.

en: This setting is controlled by a wpml-config.xml file. Click here to unlock and override this setting.
pl: To ustawienie kontrolowane jest przez plik wpml-config.xml. Kliknij tutaj, aby odblokować i zastąpić to ustawienie.

en: This term has additional meta fields:
pl: To pojęcie ma dodatkowe pola meta:

en: This text appears before the list of languages. Your text needs to include the string %s which is a placeholder for the actual links.
pl: Ten tekst wyświetlany jest przed listą języków. Twój tekst musi zawierać frazę %s, która jest symbolem zastępczym dla rzeczywistych odnośników.

en: This translation is currently in the trash. You need to either %s or %s it in order to continue.
pl: To tłumaczenie znajduje się aktualnie w koszu. Musisz albo %s, albo %s, aby kontynuować.

en: This version of WPML allows the use of taxonomy terms with the same name across multiple languages. Your site currently has %d taxonomy terms that require an update, so they will not be displayed with language suffixes.
pl: Ta wersja wtyczki WPML umożliwia korzystanie z pojęć taksonomii o tej samej nazwie w wielu językach. Aktualnie, Twoja strona zawiera %d poję(cia/ć) taksonomii, które wymagają uaktualnienia, dlatego nie będą wyświetlane z sufiksami języków.

en: This version of WPML includes major updates and improvements.
pl: Ta wersja WPML zawiera istotne aktualizacje i ulepszenia.

en: This warning will disappear once this issue is fixed.
pl: To ostrzeżenie zniknie, kiedy problem zostanie naprawiony.

en: This will assign the same taxonomy terms as the source for each post translation.
pl: Spowoduje to przypisanie tych samych pojęć taksonomii, co we wpisie źródłowym do każdego tłumaczenia wpisu.

en: This will change the settings of your language switchers %s to their defaults as set by the theme. Please note that some switchers may be removed and others may be added.
pl: Spowoduje to zmianę Twoich przełączników języka %s do ich wartości domyślnych ustawianych przez motyw. Pamiętaj, że niektóre przełączniki mogą zostać usunięta, a inne mogą zostać dodane.

en: This will check for comments that have a language different than the content they belong to. If found, we can delete these comments for you. We call these 'orphan comments'.
pl: Spowoduje to wyszukanie komentarzy w innym języku, niż zawartość, której dotyczą. Jeżeli zostaną znalezione, możemy usunąć te komentarze za Ciebie. Nazywamy je 'komentarzami sierocymi'.

en: Title
pl: Tytuł

en: To add categories that already exist in other languages go to the <a%s>category management page</a>
pl: Aby dodać kategorie, które już istnieją w innych parach językowych, przejdź do <a%s>strona zarządzania kategoriami</a>

en: To easily translate %s, you need to add the following WPML components:
pl: Aby łatwo przetłumaczyć %s, musisz dodać następujące elementy WPML:

en: To enable it, either you or your host will need to open your website's php.ini file and either:
pl: Aby je włączyć, albo Twój host będzie musiał otworzyć Twój plik php,ini i albo:

en: To ensure and improve the security of your website, WPML makes use of the
pl: Aby zapewnić i podnieść bezpieczeństwo swojej strony, WPML wykorzystuje

en: To fix, open "%s" and set the "default locale" values as shown above.
pl: Aby to naprawić, otwórz "%s" i ustaw wartości "domyślne ustawienia językowe" wg ilustracji powyżej.

en: To get automatic updates, you need to register %s for this site. %sRegister %s%s
pl: Aby otrzymywać aktualizacje automatyczne, musisz zarejestrować %s dla tej strony. %sZarejestruj %s%s

en: To install and update %s, please %sregister%s %s for this site.
pl: Aby zainstalować i zaktualizować %s,  %szarejestruj%s %s dla tej strony.

en: To learn more, please visit our documentation page about %s.
pl: Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę dokumentacji dotyczącą %s.

en: To select different update channels (beta, development) you must update your existing products to their most recent stable versions.
pl: Aby wybrać inne kanały aktualizacji (beta, opracowanie) musisz zaktualizować swoje istniejące produkty do ich najnowszych stabilnych wersji.

en: To synchronize values for translations, you need to enable WPML's Translation Management module.
pl: Aby zsynchronizować dane tłumaczeń, musisz włączyć moduł Zarządzanie Tłumaczeniami WPML.

en: To translate taxonomy labels and slug you need %s plugin.
pl: Aby przetłumaczyć etykiety i slug taksonomii, musisz posiadać wtyczkę %s.

en: Toggle: Content
pl: Przełącznik: Zawartość

en: Toggle: Title
pl: Przełącznik: Tytuł

[ctx: Tooltip: Auto sign-in and sign-out users from all domains]
en: It requires a call to each of the site's language domains on both log-in and log-out, so there's a small performance penalty to using it.
pl: Wymaga ona odwołania do każdej domeny językowej strony zarówno podczas logowania, jak i wylogowania, co powoduje niewielki spadek wydajności.

[ctx: Tooltip: Auto sign-in and sign-out users from all domains]
en: This feature allows the theme and plugins to work correctly when on sites that use languages in domains.
pl: Ta funkcja umożliwia poprawną pracę motywów i wtyczek na stronach, które wykorzystują języki w domenach.

en: Total
pl: Razem

en: Translatable - only show translated items
pl: Przetłumaczalne - wyświetlaj tylko przetłumaczone elementy

en: Translatable - use translation if available or fallback to default language
pl: Przetłumaczalne - użyj tłumaczenia, jeżeli jest dostępne lub powróć do języka domyślnego

en: Translatable custom posts linking
pl: Łączenie przetłumaczalnych własnych typów wpisów

en: Translatable taxonomies linking
pl: Łączenie przetłumaczalnych taksonomii

en: Translate
pl: Przetłumacz

en: Translate existing media in all languages
pl: Przetłumacz istniejące media we wszystkich językach

en: Translate independently
pl: Przetłumacz niezależnie

en: Translate menu strings and URLs for:
pl: Przetłumacz frazy menu i URLe dla:

en: Translate themes and plugins using WPML's String Translation and always load .mo files as backup
pl: Tłumacz motywy i wtyczki, używając modułu String Translation WPML i zawsze wczytuj pliki .mo jako kopię zapasową

en: Translate themes and plugins using WPML's String Translation only (don't load .mo files)
pl: Tłumacz motywy i wtyczki używając jedynie modułu String Translation WPML (nie wczytuj plików .mo)

en: Translate this Document
pl: Przetłumacz ten dokument

en: Translated by:
pl: Przetłumaczył/a:

en: Translated post
pl: Przetłumaczony wpis

en: Translating %s? Use the %s table for easier translation.
pl: Tłumaczysz %s? Skorzystaj z tabeli %s, aby ułatwić sobie tłumaczenie.

en: Translating content created with page builders
pl: Tłumaczenie zawartości stworzonej za pomocą kreatorów stron

en: Translating media. %d left
pl: Tłumaczenie mediów. Pozostało %d

en: Translating media: done!
pl: Tłumaczenie mediów: gotowe!

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: Translation (new)
pl: Tłumaczenie (nowe)

en: Translation Feedback
pl: Uwagi dotyczące tłumaczenia

en: Translation Feedback button on front-end:
pl: Przycisk Uwagi do tłumaczenia po stronie odwiedzających:

en: Translation Priority
pl: Priorytet tłumaczenia

en: Translation entry not found for: %d
pl: Nie znaleziono tłumaczenia dla: %d

en: Translation fixed
pl: Naprawiono tłumaczenie

en: Translation of
pl: Tłumaczenie

en: Translation of %1$s
pl: Tłumaczenie %1$s

en: Translation options
pl: Opcje tłumaczenia

en: Translation preferences
pl: Preferencje tłumaczenia

en: Translation rating
pl: Ocena tłumaczenia

en: Translation requests cancelled.
pl: Anulowano żądania tłumaczenia

en: Translation to:
pl: Tłumaczenie na:

en: Translation:
pl: Tłumaczenie:

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Translations of taxonomy %1$s labels and slug
pl: Tłumaczenia etykiet i slugów taksonomii %1$s

en: Translator
pl: Tłumacz

en: Translator replied
pl: Translator odpowiedział

en: Trash
pl: Przenieś do kosza

en: Troubleshooting
pl: Rozwiązywanie problemów

en: Type a post title
pl: Podaj tytuł wpisu

en: URL rewriting is not enabled in your web server.
pl: Twój serwer sieciowy nie ma włączonej obsługi URL rewriting.

en: URLs for menus will be updated
pl: Adresy URL do menu zostaną zaktualizowane

en: Unable to remove relationship!
pl: Nie można usunąć relacji!

en: Uncategorized
pl: Bez kategorii

en: Unknown remote translation service
pl: Nieznana zdalna usługa tłumaczeniowa

en: Unknown repository
pl: Nieznane repozytorium

en: Unknown reviewer
pl: Nieznany recenzent

en: Unregister %s from this site
pl: Wyrejestruj %s z tej strony

en: Until now, your site was set to display "all blog posts", even if they are not translated. That feature is now replaced with a better and more complete translation mode.
pl: Do tej pory Twoja witryna była ustawiona na "wszystkie wpisy na blogu", nawet jeżeli nie były one przetłumaczone. Ta funkcja została obecnie zastąpiona lepszym i bardziej kompletnym trybem tłumaczenia.

en: Untranslated URL %s
pl: Nieprzetłumaczony URL %s

en: Untranslated URLs for menus
pl: Nieprzetłumaczone adresy URL do menu

en: Untranslated string %s
pl: Nieprzetłumaczona fraza %s

en: Untranslated strings for menus
pl: Nieprzetłumaczone frazy w menu

en: Update
pl: Aktualizacja

en: Update %s menu option to %s
pl: Aktualizuj opcję menu %s do %s

en: Update %s translation
pl: Aktualizuj tłumaczenie na %s

en: Update Plugin
pl: Aktualizuj wtyczkę

en: Update Taxonomy Hierarchy
pl: Zaktualizuj hierarchię taksonomii

en: Update URL to %s
pl: Zaktualizuj URL do %s

en: Update term names
pl: Aktualizuj nazwy pojęć

en: Updated Name
pl: Zaktualizowana nazwa

en: Updates channel:
pl: Kanał aktualizacji:

en: Updating %s
pl: Aktualizacja %s

en: Updating the plugins on your site. Please don't close this page or navigate away.
pl: Aktualizacja wtyczek w Twojej witrynie. Nie zamykaj ani nie opuszczaj tej strony.

en: Upgrade
pl: Ulepszenie

en: Upload dir is not writable
pl: Katalog docelowy nie jest otwarty do zapisu

en: Upload directory cannot be created. Check your permissions.
pl: Nie można utworzyć katalogu docelowego. Sprawdź swoje uprawnienia.

en: Uploads
pl: Przesłane na serwer

[ctx: Use Translation Editor notice 1/3]
en: You are using DIVI theme, and you have chosen to use the standard editor for translating content.
pl: Korzystasz z motywu DIVI i wybrałeś korzystanie ze standardowego edytora do tłumaczenia zawartości.

[ctx: Use Translation Editor notice 2/3]
en: Some functionalities may not work properly. We encourage you to switch to use the Translation Editor.
pl: Niektóre funkcje mogą nie działać prawidłowo. Zachęcamy Cię do przejścia na edytor Translation Editor.

[ctx: Use Translation Editor notice 2/3]
en: You can find more information here: %s
pl: Więcej informacji znajdziesz tutaj: %s

en: Use directory for default language
pl: Użyj katalogu dla języka domyślnego

[ctx: Used before the last element of a three or more elements list]
en: , and
pl: , i

[ctx: Used between elements of a two elements list]
en: and
pl: i

en: Utf8mb4 charset
pl: Zestaw znaków Utf8mb4

en: Valid
pl: Poprawna

en: Validate on save
pl: Sprawdź poprawność podczas zapisywania

en: Version
pl: Wersja

en: Video: Link
pl: Wideo: Odnośnik

en: Video: Vimeo link
pl: Wideo: Odnośnik Vimeo

en: View post
pl: Wyświetl wpis

en: Visit
pl: Odwiedź

en: WP Menus Sync
pl: Synchronizacja menu WP

en: WPML 3.2 release notes
pl: Informacje o wersji WPML 3.2

en: WPML Network Setup
pl: Ustawienia sieci WPML

en: WPML Settings
pl: Ustawienia WPML

en: WPML Update is Incomplete
pl: Aktualizacja WPML jest niekompletna

en: WPML admin screens require JavaScript in order to display. JavaScript is currently off in your browser.
pl: Aby wyświetlić ekrany administratora WPML wymagany jest JavaScript. JavaScript jest aktualnie wyłączony w twojej przeglądarce.

en: WPML allows you to easily translate your site's taxonomies. Only taxonomies marked as translatable will be available for translation. Select the taxonomy in the dropdown menu and then use the list of taxonomy terms that appears to translate them.
pl: Wtyczka WPML umożliwia łatwe tłumaczenie taksonomii witryny. Tylko taksonomie zaznaczone jako przetłumaczalne będą dostępne do tłumaczenia. Wybierz taksonomię z menu rozwijanego, a następnie użyj wyświetlonej listy pojęć taksonomii, aby je przetłumaczyć.

en: WPML can automatically redirect visitors according to browser language.
pl: WPML może automatycznie przekierować gości odpowiednio do języka przeglądarki

en: WPML can't be functional because it requires a disabled PHP extension!
pl: WPML nie może działać, ponieważ potrzebuje wyłączonego rozszerzenia PHP!

en: WPML can't run normally. There is an installation or server configuration problem. %sShow details%s
pl: WPML nie działa poprawnie. Wystąpił problem z instalacją lub konfiguracją serwera. %sWyświetl szczegóły%s

en: WPML cannot be activated together with these older plugins:
pl: Nie można uruchomić WPML jednocześnie z następującymi starszymi wtyczkami:

en: WPML cannot communicate with the remote translation service. Please make sure WPML Translation Management is active.
pl: WPML nie może skontaktować się ze zdalną usługą tłumaczeniową. Sprawdź, czy moduł Translation Management WPML jest aktywny.

en: WPML capabilities
pl: Właściwości WPML

en: WPML could not create a cache directory in %s
pl: Wtyczka WPML nie mogła utworzyć pamięci podręcznej w %s

en: WPML could not load configuration files, which your site needs.
pl: WPML nie może wczytać plików konfiguracyjnych, których potrzebuje Twoja witryna.

en: WPML could not write in the cache directory: %s
pl: Wtyczka WPML nie mogła zapisać w pamięci podręcznej: %s

en: WPML flag
pl: Flaga WPML

en: WPML has been activated for the selected site.
pl: WPML dla wybranej witryny jest aktywny.

en: WPML has been deactivated for the selected site.
pl: Wyłączono WPML dla wybranej witryny.

en: WPML has been reset for the selected site.
pl: Zresetowano WPML dla wybranej witryny.

en: WPML is already registered network-wide.
pl: Zarejestrowano już WPML w całej sieci.

en: WPML is missing some records in the languages tables and it cannot fully work until this issue is fixed.
pl: WPML nie może znaleźć kilku zapisów w tabelach języków i nie będzie w stanie sprawnie działać, dopóki ten problem nie zostanie rozwiązany.

en: WPML language settings
pl: Ustawienia języka WPML

en: WPML lets you open these pages for feedback, so that visitors can tell you if they notice anything wrong.
pl: Wtyczka WPML umożliwia Ci otwieranie tych stron w celu gromadzenia uwag, dzięki czemu odwiedzający będą mogli poinformować Cię, jeżeli dostrzegą błędy.

en: WPML love
pl: Lubię WPML

en: WPML needs to load configuration files, which tell it how to translate your theme and the plugins that you use. If there's a problem, use the Retry button. If the problem continues, contact WPML support, show the error details and we'll help you resolve it.
pl: WPML musi wczytać pliki konfiguracyjne, które przekażą instrukcje, w jaki sposób przetłumaczyć Twój motyw i wtyczki, z których korzystasz. Jeżeli wystąpi problem, użyj przycisku Ponów. Jeżeli problem nie ustąpi, skontaktuj się z działem pomocy technicznej WPML, przekaż szczegóły błędu, a pomożemy Ci go rozwiązać.

en: WPML needs to set languages to existing media in your site.
pl: Wtyczka WPML musi ustawić języki dla istniejących multimediów w Twojej witrynie.

en: WPML needs to upgrade the post's media information.
pl: WPML musi zaktualizować informacje o mediach wpisu.

en: WPML plugin can send to wpml.org the list of active plugins and theme in your site. This allows our support to help you much faster and to contact you in advance about potential compatibility problems and their solutions.
pl: Wtyczka WPML może przesyłać listę aktywnych wtyczek i motywu Twojej witryny do wpml.org. Umożliwia to naszemu zespołowi wsparcia technicznego udzielenie Ci pomocy znacznie szybciej oraz skontaktowanie się z Tobą w sprawie ewentualnych problemów ze zgodnością i ich rozwiązania.

en: WPML requires database upgrade
pl: WPML wymaga ulepszenia bazy danych

en: WPML settings
pl: Ustawienia WPML

en: WPML uses cookies to identify the visitor’s current language, the last visited language and the language of users who have logged in.
pl: WPML stosuje pliki cookie do identyfikacji języka bieżącego użytkownika, ostatnio odwiedzanego języka oraz języka użytkowników, którzy się zalogowali.

en: WPML will be deactivated
pl: WPML zostanie wyłączony

en: WPML will copy %s from %s when you save this post.
pl: WPML skopiuje %s z %s, kiedy zapiszesz ten post.

en: WPML will copy this field from %s when you save this post.
pl: WPML skopiuje to pole z %s podczas zapisywania tego postu.

en: WPML will no longer synchronize this %s with the original content.
pl: WPML nie będzie już synchronizował %s z zawartością oryginalną.

en: WPML will reset all language information to its default values. Any languages that you added or edited will be lost.
pl: WPML zresetuje wszystkie informacje o języku do wartości domyślnych. Wszystkie dodane języki lub zmiany zostaną utracone.

en: WPML will work on your site, but you will not receive updates. WPML updates are essential for keeping your site running smoothly and secure. To receive automated updates, you need to complete the registration, in the %splugins admin%s page.
pl: Wtyczka WPML będzie działać na Twojej stronie, ale będziesz otrzymywać aktualizacje. Aktualizacje WPML są kluczowe dla płynnego i bezpiecznego działania Twojej strony. Aby otrzymywać aktualizacje automatyczne, musisz wypełnić formularz rejestracji na stronie %szarządzania wtyczkami%s.

en: WPML.org account
pl: Konto WPML.org

en: Waiting for translator
pl: Oczekuje na tłumacza

en: Want to know if recent translations you received have problems?
pl: Chcesz wiedzieć, czy w ostatnich otrzymanych przez Ciebie tłumaczeniach wystąpiły problemy?

en: We are sending you to WPML.org to see your personalized translation instructions. If you need to access these instructions again, click on the "How to translate" button in the list of pages or in WPML's Translation Dashboard.
pl: Przekierujemy Cię na stronę WPML.org, aby wyświetlić Ci spersonalizowane instrukcje tłumaczenia. Jeżeli będziesz potrzebować ponownego dostępu do tych instrukcji, kliknij przycisk "Jak tłumaczyć" na liście stron w module Translation Dashboard wtyczki WPML

en: We couldn't complete the whole process in one request. Please click on the "Upgrade" button to continue.
pl: Nie udało się nam zakończyć całego procesu w jednym żądaniu. Kliknij przycisk "Ulepsz", aby kontynuować.

en: What to include in the language switcher:
pl: Co uwzględnić w przełączniku języków.

en: What to show for the root url:
pl: Co wyświetlić jako główny url:

en: When WPML accesses <a target="_blank" href="%s">%s</a> it gets:
pl: Kiedy WPML otwiera<a target="_blank" href="%s">%s</a>, otrzymuje:

en: When deleting a post, delete translations as well
pl: Usuwając wpis, usuń także tłumaczenia

en: When deleting a taxonomy (category, tag or custom), delete translations as well
pl: Po usunięciu taksonomii (kategoria, tag lub użytkownika) usuń także tłumaczenie.

en: When uploading media to the Media library, make it available in all languages
pl: Podczas przesyłania multimediów na serwer do biblioteki multimediów udostępnij je we wszystkich językach

en: Which blog posts do you want to display on your site's translations?
pl: Które wpisy na blogu chcesz wyświetlić w tłumaczeniach swojej witryny?

en: While you use the plugin, WPML will share data regarding the site through Installer. No data from the user itself will be shared.
pl: W trakcie Twojego korzystania z wtyczki, WPML będzie udostępniać dane dotyczące witryny za pomocą Instalatora. Żadne dane samego użytkownika nie będą udostępniane.

en: White
pl: Biały

en: Widget area
pl: Obszar widżetu

en: Widget language switcher
pl: Przełącznik języka w obszarze widżetu

en: Widget title:
pl: Tytuł widżetu:

en: Will be added
pl: Zostanie dodane

en: Will be removed
pl: Zostanie usunięte

en: With WPML 3.8.0, you can now get visitor feedback for your translations (%slearn more%s).
pl: Dzięki WPML 3.8.0 możesz teraz uzyskać uwagi odwiedzającego nt. Twoich tłumaczeń  (%sdowiedz się więcej%s).

en: WordPress 3.9 or later is required.
pl: Wymagany jest WordPress 3.9 lub nowszy.

en: WordPress cannot automatically download translations for the following languages:
pl: WordPress nie może pobrać automatycznie tłumaczeń dla następujących języków:

en: WordPress is installed in a directory (not root) and you're using default links.
pl: WordPress został zainstalowany w katalogu (innym niż główny), a ty korzystasz z domyślnych odnośników.

en: WordPress language file (.mo) is missing. Keeping existing display language.
pl: Brak pliku języka WordPress (.mo). Obecny język wyświetlania zostanie zachowany.

en: Wrong nonce
pl: Błędne nonce

en: Yes
pl: Tak

en: You are about to change the language of {post_name}.
pl: Zamierzasz zmienić język wpisu {post_name}.

en: You are about to connect the current post with these following posts
pl: Za chwilę połączysz bieżący wpis z następującymi wpisami

en: You are about to reset WPML for this site: %s.
pl: WPML dla tej witryny: %s zostanie zresetowany.

en: You are creating a %1$s in %3$s and you've set %2$s to display even when not translated. Please note that this %1$s will only appear in %3$s. Only %2$s that you create in the site's default language (%4$s) will appear in all the site's languages.
pl: Tworzysz %1$s w %3$s i ustawiłeś wyświetlanie %2$s nawet, jeżeli nie ma tłumaczenia. Pamiętaj, że %1$s wyświetli się tylko w %3$s. Tylko %2$s tworzone przez ciebie w domyślnym języku witryny (%4$s) będą wyświetlane we wszystkich językach witryny.

en: You are not allowed to manage the WPML Network settings.
pl: Nie masz uprawnień do zarządzania ustawieniami Sieci WPML.

en: You are running updated %s and %s, but the following components are not updated:
pl: Używasz zaktualizowanej wersji %s i %s, ale następujące składniki nie zostały zaktualizowane:

en: You are running updated %s, but the following component is not updated:
pl: Używasz zaktualizowanej wersji %s, ale następujące składniki nie zostały zaktualizowane:

en: You are trying to use an external URL: this is not allowed.
pl: Próbujesz korzystać z zewnętrznego URL: to nie jest dozwolone.

en: You are using PHP 7: in some cases, the extension might have been removed during a system update. In this case, please see %3$s.
pl: Używasz PHP 7: w niektórych przypadkach rozszerzenie to mogło zostać usunięte podczas aktualizacji systemu. W takim przypadku zobacz %3$s.

en: You are using a caching plugin. When you translate strings, the cache needs to be cleared in order for the translation to display.
pl: Korzystasz z wtyczki wykorzystującej pamięć podręczną. Podczas tłumaczenia wyrażeń konieczne jest czyszczenie pamięci podręcznej, aby można było wyświetlić tłumaczenia.

en: You are using a potentially less stable channel for %s. If you didn't enable this on purpose, you should switch to the 'Production' channel.
pl: Korzystasz z potencjalnie mniej stabilnego kanału dla %s. Jeżeli nie uruchomiłeś go celowe, radzimy przełączyć się na kanał 'Produkcja'.

en: You are using an invalid site key defined as the constant %s (most likely in wp-config.php).\n                                                Please remove it or use the correct value in order to be able to register correctly.
pl: Korzystasz z nieprawidłowego klucza witryny zdefiniowanego jako stała %s (najprawdopodobniej w pliku wp-config.php).\n Usuń go lub użyj poprawnej wartości, aby można było pomyślnie zakończyć rejestrację.

en: You are using the complementary %1$s. For the %2$s, %3$s.
pl: Korzystasz z dodatkowego %1$s. Aby korzystać z %2$s, %3$s.

en: You can check if some attachments can be duplicated to translated content:
pl: Możesz ustawić kopiowanie załączników do tłumaczonych treści:

en: You can completely hide content in specific languages from visitors and search engines, but still view it yourself. This allows reviewing translations that are in progress.
pl: Możesz całkowicie ukryć przed gośćmi i wyszukiwarkami zawartość w wybranym języku, którą ty będziesz widzieć. Umożliwia to podgląd tłumaczeń w trakcie.

en: You can display a language switcher in the site's footer. You can customize and style it here.
pl: Możesz wyświetlić przełącznik języka w stopce witryny. Możesz go tutaj spersonalizować i stylizować.

en: You can display links to translation of posts before the post and after it. These links look like "This post is also available in..."
pl: Możesz wyświetlić odnośniki do tłumaczeń do wpisów przed wpisem i za nim. Te odnośniki wyglądają następująco: "Ten wpis jest także dostępny w języku..."

en: You can enable its/their display for yourself, in your <a href="%s">profile page</a>.
pl: Możesz włączyć jego/ich wyświetlanie dla siebie na swojej <a href="%s">stronie profilu</a>.

en: You can't do that!
pl: Nie możesz tego zrobić!

en: You got back several jobs from translation and they now appear on your site.
pl: Oddano kilka z Twoich zleceń przesłanych do tłumaczenia i są one wyświetlane w Twojej witrynie.

en: You haven't set your synchronization preferences for these %s: %s. Default value was selected.
pl: Nie ustawiłeś preferencji synchronizacji dla tych %s: %s. Wybrano wartość domyślną.

en: You may need to contact your server administrator or your hosting company to install this extension.
pl: Aby zainstalować to rozszerzenie, konieczny być może kontakt z administratorem Twojego serwera albo Twoją firmą hostingową.

[ctx: You may need to {re-save the site permalinks} - 1/2]
en: You may need to %s.
pl: Być może będziesz musiał/a %s.

[ctx: You may need to {re-save the site permalinks} - 2/2]
en: re-save the site permalinks
pl: zapisać ponownie odnośniki stałe strony

en: You must have a valid subscription in order to get upgrades or support for this plugin. %sPurchase a subscription or enter an existing site key%s.
pl: Musisz posiadać ważną subskrypcję, aby otrzymywać aktualizację lub pomoc techniczną dla tej wtyczki. %sWykup subskrypcję lub wpisz istniejący klucz strony%s.

en: You need to configure WPML before you can start translating.
pl: Musisz najpierw skonfigurować WPML, aby móc rozpocząć tłumaczenie.

en: You need to configure at least one more language in order to access "Theme and plugins localization" and "Media translation".
pl: Musisz skonfigurować jeszcze co najmniej jeden język, aby uzyskać dostęp do poleceń "Lokalizacja motywu i wtyczek" oraz "Tłumaczenie mediów".

en: You need to deactivate the separate plugin.
pl: Musisz wyłączyć samodzielną wtyczkę

en: You need to enable WPML's Translation Editor, to translate conveniently.
pl: Musisz włączyć edytor tłumaczeń WPML, aby tłumaczyć wygodnie.

en: You will have to renew your subscription in order to continue getting the updates and support.
pl: Aby nadal uzyskiwać aktualizacje i wsparcie techniczne, konieczne jest odnowienie subskrypcji.

en: You're all done. From now on, all new media files that you upload to content will receive a language. You can automatically duplicate them to translations from the post-edit screen.
pl: Gotowe. Od teraz wszystkie nowe pliki multimedialne, które prześlesz do zawartości będą miały przypisany język. Możesz je automatycznie powielać z ekranu post-edycji.

en: Your blog page does not exist or its translation is not published in %s.
pl: Strona twojego blogu nie istnieje lub jej tłumaczenie nie zostało opublikowane w %s.

en: Your browser doesn't seem to be allowing cookies to be set.
pl: Wygląda na to, że twoja przeglądarka blokuje pliki cookies.

en: Your home page does not exist or its translation is not published in %s.
pl: Twoja strona główna nie istnieje lub jej tłumaczenie nie zostało opublikowane w %s.

en: Your menu includes custom items, which you need to translate using WPML's String Translation.
pl: Twoje menu zawiera elementy niestandardowe, które musza zostać przetłumaczone za pomocą modułu String Translation wtyczki WPML.

en: Your php.ini file is located at
pl: Twój plik php.ini znajduje się w

en: Your rating:
pl: Twoja ocena:

en: Your site will not work as it should in this configuration
pl: Twoja strona nie będzie działać, jak należy z tą konfiguracją

en: Your subscription appears to no longer be valid. Please try to register again using a valid site key.
pl: Wygląda na to, że Twoja subskrypcja jest już nieważna. Spróbuj zarejestrować się ponownie, używając ważnego klucza strony.

en: Your subscription expires in %d day.
pl: Twoja subskrypcja wygasa za %d dzień.

en: Your subscription expires in %d days.
pl: Twoja subskrypcja wygasa za %d dni.

en: activated
pl: włączone

en: activating
pl: włączanie

en: add
pl: dodaj

en: add translation
pl: dodaj tłumaczenie

en: all
pl: wszystkie

en: any language
pl: dowolny język

en: complete set of features
pl: kompletnego zestawu funkcji

en: day(s)
pl: dni

en: default
pl: domyślne

en: downloaded
pl: pobrano

en: downloading...
pl: pobieranie...

en: duplicate
pl: duplikat

en: edit terms
pl: edytuj pojęcia

en: edit translation
pl: edytuj tłumaczenia

en: eval() availability from Suhosin
pl: Dostępność eval() od Suhosin

en: failed!
pl: nieudane!

en: good for menus that display items as a list
pl: odpowiedni dla układów menu, w których elementy wyświetlane są w formie listy

en: good for menus that support drop-downs
pl: odpowiednia dla układów menu obsługujących listy rozwijane

en: hidden
pl: ukryte

en: hide
pl: ukryj

en: in
pl: w/na

en: in options, menus, widgets, footer and shortcode
pl: w opcjach, menu, widżetach, stopce i kodach shortcode

en: installed
pl: zainstalowano

en: installing...
pl: instalowanie...

en: item
pl: element

en: items
pl: elementy/ów

en: learn more
pl: dowiedz się więcej

en: linked to:
pl: połączony z:

en: loading
pl: wczytywanie

en: local translator
pl: tłumacz lokalny

en: menu items
pl: elementy menu

en: month(s)
pl: miesiąc(e)

en: n/a
pl: n.d.

en: none
pl: brak

en: not translated in current language
pl: brak tłumaczenia w bieżącym języku

en: of
pl: z

en: please enter path: absolute or relative to the WordPress installation folder
pl: podaj ścieżkę: bezwzględną lub względną do folderu, w którym zainstalowano WordPress

en: published
pl: opublikowane

en: published or updated
pl: opublikowane lub zaktualizowane

en: select parent
pl: wybierz rodzica

en: show
pl: pokaż

en: some strings might be not registered
pl: niektóre frazy mogły nie zostać zarejestrowane

en: string not registered
pl: fraza niezarejestrowana

en: this will be your admin language and will also be used for translating comments.
pl: to będzie twój język administratora, który będzie także używany do tłumaczenia komentarzy.

en: to
pl: na

en: translate
pl: przetłumacz

en: translate the base taxonomy slugs with WPML
pl: przetłumaczyć slugów taksonomii bazowej za pomocą WPML

en: translating post categories and custom taxonomies
pl: tłumaczenia kategorii wpisów i taksonomii niestandardowych

en: untranslated
pl: nieprzetłumaczone

en: updated
pl: zaktualizowano

en: updating...
pl: aktualizacja...

en: upgrade to Toolset
pl: ulepsz do Toolset

en: week(s)
pl: tygodni(e)

en: which theme and plugins you are using.
pl: jakich motywów i wtyczek używasz.

en: your account
pl: twoje konto
