Revolution Slider - en to pl_PL translation catalogue (325 entries)

en: * From the
pl_PL: * w

en: - If the Slider has been purchased at CodeCanyon, visit
pl_PL: - W przypadku gdy suwak jest zarejestrowany przez CodeCanyon, odwiedź

en: - In case the Slider came bundled with your theme, please contact your theme author
pl_PL: - W przypadku gdy suwak jest dostarczany z tematem, proszę skontaktuj sie z autorem tematu

en: -- Next Slide --
pl_PL: -- Następny slajd --

en: -- Not Chosen --
pl_PL: -- Nie wybrano --

en: -- Previous Slide --
pl_PL: -- Poprzedni slajd --

en: A link on the whole slide pic
pl_PL: Odnośnik na całym obrazie slajdu

en: A new delay value for the Slide. If no delay defined per slide, the delay defined via Options (
pl_PL: Nowa wartość opóźnienia dla slajdu. Jeśli nie zdefiniowano na slajdzie opóźnienia. Opoźnienie o wartości

en: API Events
pl_PL: Zdarzenia API

en: API Methods
pl_PL: Metody API

en: Actions
pl_PL: Akcja

en: Activate a protection against wordpress output filters that adds html blocks to the shortcode output like P and BR
pl_PL: Aktywuj zabezpieczenie przed filtrami wyjściowymi wordpressa, które dodają bloki html do skrótów wyjścia jak P i BR

en: Add Layer
pl_PL: Dodaj warstwę

en: Add Layer: Image
pl_PL: Dodaj warstwę: Obraz

en: Add Layer: Video
pl_PL: Dodaj warstwę: Video

en: Add Youtube Layout
pl_PL: Dodaj wygląd Youtuba

en: Add css and js includes only on all pages. Id turned to off they will added to pages where the rev_slider shortcode exists only. This will work only when the slider added by a shortcode.
pl_PL: Dodaj css i js na wszystkich stronach. Nie będzie dostępne ID a dodawanedo stron będzie tylko po shortcode rev_slider. Będzie działać to tylko wtedy, gdy suwak bedzie osadzony przez shortcode.

en: Always Show Navigation
pl_PL: Zawsze widoczna nawigacja

en: Always show the navigation and the thumbnails.
pl_PL: Zawsze wydoczna nawigacja i miniatury.

en: Animation
pl_PL: Animacje

en: Appearance
pl_PL: Wygląd

en: Apply to full width mode only. Centering vertically slide images.
pl_PL: Stosuje się tylko do trybu pełnej szerokości. Centralnie pionowe przesuwanie obrazów.

en: Background Image Url
pl_PL: Adres http://.... obrazu tła

en: Background Type
pl_PL: Rodzaj tła

en: Background color
pl_PL: Kolor tła

en: Both
pl_PL: Oba

en: Bottom
pl_PL: Dół

en: Bullet
pl_PL: Kulki

en: By Compressing Output
pl_PL: Według rodzaju kompresji

en: By Depth
pl_PL: Wg głębi

en: By Echo Output
pl_PL: Według Echo

en: By Time
pl_PL: Wg czasu

en: CSS file saved succesfully!
pl_PL: Plik CSS pomyślnie zapisany!

en: Center
pl_PL: Wyśrodkowana

en: Change Image Source
pl_PL: Zmień źródło obrazu

en: Change it if you want to start from a different slide then 1
pl_PL: Zmień go, jeśli chcesz zacząć od innego slajdu a później 1

en: Choose the import file
pl_PL: Wybierz plik do importu

en: Choose the update file:
pl_PL: Wybierz plik aktualizacji:

en: Choose video type
pl_PL: Wybierz rodzaj wideo

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Copy / Paste all the textarea content into functions js file, then use what you want
pl_PL: Kopiuj / Wklej całą zawartość pola tekstowego do pliku funkcji js, a następnie użyć tego co chcesz

en: Create New Slider
pl_PL: Utwórz nowy suwak

en: Create Slider
pl_PL: Utwórz suwak

en: Delay
pl_PL: Opóźnienie

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Delete All Layers
pl_PL: Usuń wszystkie warstwy

en: Delete Layer
pl_PL: Usuń warstwę

en: Delete Slider
pl_PL: Usuń suwak

en: Disable
pl_PL: Wyłącz

en: Discussion Page
pl_PL: forum

en: Display position of the Navigation Arrows (** By navigation Type Thumb arrows always centered or none visible)
pl_PL: Wyświetl położenie strzałek nawigacyjnych (** wg typu miniaturek strzałek nawigacyjnych zawsze wyśrodkowane nie widoczne)

en: Display type of the navigation bar (Default:none
pl_PL: Typ wyświetlania paska nawigacyjnego (Domyślny: brak)

en: Displays a revolution slider on the page
pl_PL: Pokaż Slider na stronie

en: Duplicate
pl_PL: Zduplikuj

en: Duplicate Layer
pl_PL: Duplikuj warstwę

en: Easing
pl_PL: Złagodzenie

en: Edit Slide
pl_PL: Edytuj slajd

en: Edit Slider
pl_PL: Edytuj suwak

en: Edit Slides
pl_PL: Edytuj slajdy

en: Edit Video
pl_PL: Edytuj wideo

en: Enable
pl_PL: Włącz

en: Enable Full Width Video
pl_PL: Włącz pełną szerokość wideo

en: Enable Link
pl_PL: Uruchom odnośnik

en: Enable Swipe Function on touch devices
pl_PL: Uruchom funkcje wstrząsania w urządzeniach dotykowych

en: Enable video autoplay on enter slide
pl_PL: Uruchom autoodtwarzanie wideo po wejściu na slajd

en: End Animation
pl_PL: Koniec Animacji

en: End Speed
pl_PL: Koniec prędkości

en: End Time
pl_PL: Koniec czasu

en: Enter Vimeo ID or URL
pl_PL: Wprowadź Vimeo ID lub URL

en: Export / Import slider
pl_PL: Export / Import suwaka

en: Export Slider
pl_PL: Export suwaka

en: False
pl_PL: Fałsz

en: File example: revslider.zip
pl_PL: Przykładowy plik: revslider.zip

en: First Slide
pl_PL: Pierszy slajd

en: First Transition Active
pl_PL: Pierwsze przejście aktywne

en: First Transition Duration
pl_PL: Pierwszy czas przejścia

en: First Transition Slot Amount
pl_PL: Pierwsza automaczyczna wartość przejścia

en: First Transition Type
pl_PL: Pierwszy typ przejścia

en: First slide transition duration (Default:300, min: 100 max 2000)
pl_PL: Czas przejscia pierwszego slajdu (Domyślnie: 300 min: 100 max 2000)

en: First slide transition type
pl_PL: Rodzaj przejścia pierwszego slajdu

en: Fixed
pl_PL: Stały

en: For show on certain pages use
pl_PL: Aby pokazać na wybranych stronach użyj

en: For show only on homepage use
pl_PL: Tylko do pokazania na stronie głównej

en: Full Width
pl_PL: Pełna szerokość

en: Full Width Centering
pl_PL: Wyśrodkowana pełna szerokość

en: General Settings
pl_PL: Ustawienia ogólne

en: Get Current Slide Number
pl_PL: Pobierz aktualny numer slajdu

en: Get Last Playing Slide Number
pl_PL: Pobierz ostatni numer slajdu

en: Get Num Slides
pl_PL: Pobierz numer slajdu

en: Go To Slide
pl_PL: Idź do slajdu

en: Google Font
pl_PL: Czcionka Google

en: Help
pl_PL: Pomoc

en: Hide
pl_PL: Ukryj

en: Hide All Layers Under Width
pl_PL: Ukryj wszystkie warstwy poniżej szerokości

en: Hide Defined Layers Under Width
pl_PL: Ukryj zdefiniowane warstwy poniżej szerokości

en: Hide Navitagion After
pl_PL: Ukryj nawigacje po

en: Hide Slide Options
pl_PL: Ukryj opcje slajdu

en: Hide Slider Under Width
pl_PL: Ukryj suwak poniżej szerokości

en: Hide Under Width
pl_PL: Ukryj poniżej szekorości

en: Hide all layers under some slider width
pl_PL: Ukryj wszystkie warstwy pod określoną szerokością suwaka

en: Hide some defined layers in the layer properties under some slider width.
pl_PL: Ukryć pewne określone warstwy w właściwościach warstw poniżej pewnej szerokości suwaka.

en: Hide the slider under some slider width. Works only in Responsive Style. Not available for Fullwidth.
pl_PL: Ukryj suwak poniżej pewnej szerokości. Działa tylko w Responsive Style. Niedostępne dla pełnej szerokości.

en: Horizontal Align of Bullets / Thumbnails
pl_PL: Wyrównaj poziomo kulki / miniaturki

en: Horizontal Align of left Arrow (only if arrow is not next to bullets)
pl_PL: Wyrównaj poziomo strzałkę w lewo (tylko jeśli strzałka nie jest obok kulek)

en: Horizontal Align of right Arrow (only if arrow is not next to bullets)
pl_PL: Wyrównaj poziomo strzałkę w prawo (tylko jeśli strzałka nie jest obok kulek)

en: How To Use
pl_PL: Jak używać

en: If active, it will overwrite the first slide transition. Use it when you want a special transition for the first slide only.
pl_PL: Jeśli aktywny, to zastąpi pierwsze przejście slajdów. Użyj go, jeśli chcesz użyć specjalngo przejścia tylko dla pierwszego slajdu.

en: If you have some support issue, don't hesitate to
pl_PL: Jeśli masz jakiś problem, pisz!

en: If you have some support issue:
pl_PL: Jeżeli masz jakiś problem:

en: Image BG
pl_PL: Obrazke tła

en: Image Link
pl_PL: Obrazk odnośnika

en: Import Slider
pl_PL: Import suwaka

en: Include RevSlider libraries globally
pl_PL: Globalność bibliotek RevSlider

en: Layer Params
pl_PL: Parametry warstw

en: Layers Sorting
pl_PL: Sortowanie warstw

en: Left
pl_PL: Lewa

en: Left Arrow Horizontal Align
pl_PL: Wyrównanie w poziomie strzalki w lewo

en: Left Arrow Horizontal Offset
pl_PL: Przesunięcie w poziomie strzalki w lewo

en: Left Arrow Vertical Align
pl_PL: Wyrównanie w pionie strzalki w lewo

en: Left Arrow Vertical Offset
pl_PL: Przesunięcie w pionie strzalki w lewo

en: Link Open In
pl_PL: Otwórzy odnośnik w

en: Link To Slide
pl_PL: Odnośnik do slajdu

en: Link Type
pl_PL: Typ odnośnika

en: Load Google Font
pl_PL: Załaduj czcionki Google (Google Font)

en: Look of the navigation bullets  ** If you choose navbar, we recommend to choose Navigation Arrows to nexttobullets
pl_PL: Wygląd kulek nawigacyjnych ** Jeśli wybierzesz pasek nawigacyjny, radzimy wybrać strzałki nawigacyjne

en: Margin Bottom
pl_PL: Dolny Margines

en: Margin Left
pl_PL: Lewy margines

en: Margin Right
pl_PL: Prawy Margines

en: Margin Top
pl_PL: Górny margines

en: Mobile Visibility
pl_PL: Widok mobilny

en: N. Slides
pl_PL: Liczba slajdów

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Navbar
pl_PL: Pasek nawigacyjny

en: Navigation
pl_PL: Nawigacja

en: Navigation Arrows
pl_PL: Strzałki przełączania/nawigacji

en: Navigation Horizontal Align
pl_PL: Wyrównaj nawigacje poziomo

en: Navigation Horizontal Offset
pl_PL: Przesuń nawigacje poziomo

en: Navigation Style
pl_PL: Styl nawigacji

en: Navigation Type
pl_PL: Rodzaj przełączników/nawigacji

en: Navigation Vertical Align
pl_PL: Wyrównaj nawigacje pionowo

en: Navigation Vertical Offset
pl_PL: Przesuń nawigacje pionowo

en: New Slide
pl_PL: Nowy slajd

en: New Slider
pl_PL: Nowy suwak

en: New Window
pl_PL: Nowe okno

en: Next Slide
pl_PL: Następny slajd

en: No
pl_PL: Nie

en: No Shadow
pl_PL: Bez cienia

en: No Sliders Found
pl_PL: Nie znaleziono suwaków

en: No Slides Found
pl_PL: Nie znaleziono slajdów

en: No Template Sliders Found
pl_PL: Nie znaleziono żadnego szablonu

en: No sliders found, Please create a slider
pl_PL: Nie odnaleziono suwaka, proszę go utworzyć

en: None
pl_PL: Brak

en: Note, that when you importing slider, it delete all the current slider settings and slides, then replace it with the new ones
pl_PL: Pamiętaj, że w przypadku importu suwaka, musisz usunąć wszystkie bieżące ustawienia suwaków i slajdów, a następnie zastąpić je nowymi

en: Off
pl_PL: Wyłącz

en: Offset from current Horizontal position of Bullets / Thumbnails negative and positive direction
pl_PL: Przesunięcie od aktualnej pozycji poziomej kulek / miniatur

en: Offset from current Horizontal position of of left Arrow  negative and positive direction
pl_PL: Przesunięcie od aktualnej pozycji poziomej strzałki w lewo

en: Offset from current Horizontal position of of right Arrow negative and positive direction
pl_PL: Przesunięcie od aktualnej pozycji poziomej strzałki w prawo

en: Offset from current Vertical  position of Bullets / Thumbnails negative and positive direction
pl_PL: Przesunięcie od aktualnej pozycji pionowej kulek / miniatur

en: Offset from current Vertical position of of left Arrow negative and positive direction
pl_PL: Przesunięcie od aktualnej pozycji pionowej strzałki w lewo

en: Offset from current Vertical position of of right Arrow negative and positive direction
pl_PL: Przesunięcie od aktualnej pozycji pionowej strzałki w prawo

en: Old Navbar
pl_PL: Szary pasek nawigacyjny

en: Old Round
pl_PL: Szare kulki

en: Old Square
pl_PL: Szare kwadraty

en: On
pl_PL: Włącz

en: On / Off to stop slider after some amount of loops / slides
pl_PL: Włącz / Wyłącz, aby zatrzymać slajdy po zadanej ilości pętli / slajdów

en: Order updated successfully
pl_PL: Zamówienie zaktualizowane

en: Output Filters Protection
pl_PL: Ochrona filtrów wyjściowych

en: Padding (border)
pl_PL: Obramowanie (szerokość/granica)

en: Pages to include RevSlider libraries
pl_PL: Strony do których dołączyc biblioteki RevSlider

en: Pause Slider
pl_PL: Zatrzymaj suwak

en: Please copy / paste those functions into your functions js file
pl_PL: Proszę skopiować / wkleić te funkcje do swoich funkcji w pliku js

en: Position
pl_PL: Pozycja

en: Position on the page
pl_PL: Pozycja na stornie

en: Preview
pl_PL: Podgląd

en: Preview Slider
pl_PL: Poprzedni suwak

en: Previous Slide
pl_PL: Poprzedni slajd

en: Publish Slide
pl_PL: Publikuj slajd

en: Published
pl_PL: Opublikowany

en: Put JS Includes To Body
pl_PL: Umieść JS w sekcji BODY

en: Put JS Includes To Footer
pl_PL: Umieśc JS w stopce

en: Put a full width video on the slide
pl_PL: Umieścić pełną szerokość filmu na slajdzie

en: Putting the js to body (in addition to head) is good for fixing some javascript conflicts of type: TypeError: tpj('#rev_slider_1_1').show().revolution is not a function
pl_PL: Umieszczenie JS w BODY (orpócz HEAD) jest dobre dla naprawy niektórych konfliktów javascript typu: TypeError: tpj('#rev_slider_1_1').show().revolution is not a function

en: Putting the js to footer (instead of the head) is good for fixing some javascript conflicts.
pl_PL: Umieszczenie JS w stopce (zamiast w HEAD) jest dobre i pozwala rozwiązać pewne problemy z JavaScript

en: Regular
pl_PL: Normalny

en: Replace me!
pl_PL: Zastąp mnie!

en: Responsive
pl_PL: Czuły x

en: Resume Slider
pl_PL: Wznów suwak

en: Revolution Slider Templates
pl_PL: Szablony Revolution Slider

en: Revolution Sliders
pl_PL: Revolution Slider

en: Right
pl_PL: Prawa

en: Right Arrow Horizontal Align
pl_PL: Wyrównanie w poziomie strzalki w prawo

en: Right Arrow Horizontal Offset
pl_PL: Przesunięcie w poziomie strzalki w prawo

en: Right Arrow Vertical Align
pl_PL: Wyrównanie w pionie strzalki w prawo

en: Right Arrow Vertical Offset
pl_PL: Przesunięcie w pionie strzalki w prawo

en: Rotation
pl_PL: Obrót

en: Rotation (-720 -> 720, 999 = random) Only for Simple Transitions.
pl_PL: Obrót (-720 -> 720, 999 = losowy) Tylko dla prostych przejść.

en: Round
pl_PL: Kulki

en: Same Window
pl_PL: To samo okno

en: Saving Order
pl_PL: Zapisz zamówienie

en: Screen Width
pl_PL: Szerokość ekranu

en: Set the timer line position to top or bottom
pl_PL: Ustaw linię czasu wyświetlania u góry lub na dole

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Shadow Type
pl_PL: Rodzaj cienia

en: Shortcode
pl_PL: Krótki kod

en: Show
pl_PL: Pokaż

en: Show API Functions
pl_PL: Pokaż funkcje API

en: Show Background Image
pl_PL: Pokaż obraz tła

en: Show Export / Import
pl_PL: Pokaż Export / Import

en: Show Timer Line
pl_PL: Pokaż linie czasu wyświetlania

en: Show the top running timer line
pl_PL: Pokaż u góry linie czasu wyświetlania

en: Shuffle Mode
pl_PL: Tryb odtwarzania losowego

en: Slide
pl_PL: Slajd

en: Slide Changed Successfully
pl_PL: Pomyślnie zmieniono slajd

en: Slide Created
pl_PL: Utworzono slajd

en: Slide Deleted Successfully
pl_PL: Pomyślnie usunięty slajd

en: Slide Duplicated Successfully
pl_PL: Pomyślnie sklonowano slajd

en: Slide Image and Layers
pl_PL: Obraz i warstwy slajdu

en: Slide Link
pl_PL: Slajd jest linkiem

en: Slide Thumbnail. If not set - it will be taken from the slide image.
pl_PL: Miniatura slajdu. Jeśli nie jest ustawiony - zostanie wykonane z obrazu slajdu.

en: Slide Title
pl_PL: Tytuł slajdu

en: Slide updated
pl_PL: Zaktualizowano slajd

en: Slider Alias
pl_PL: Alias suwaka

en: Slider Shortcode
pl_PL: Krótki kod suwaka

en: Slider Size
pl_PL: Wymiar suwaka

en: Slider Title
pl_PL: Tytuł suwaka

en: Slider Type
pl_PL: Typ suwaka

en: Slider Width
pl_PL: Szerkość suwaka

en: Slider updated
pl_PL: Zaktualizowano suwak

en: Slider wrapper div background color, for transparent slider, leave empty.
pl_PL: Kolor tła suwaka, dla przezroczystego slajdu zostaw puste.

en: Slides List
pl_PL: Lista suwaków

en: Slot Amount
pl_PL: Ilość części

en: Solid BG
pl_PL: Stałe tło

en: Solo
pl_PL: Osobno

en: Source
pl_PL: Źródło

en: Specify the page id's that the front end includes will be included in. Example: 2,3,5 also: homepage,3,4
pl_PL: Należy podać ID strony do której ma być załączony. Np. 2,3,4 również hompage,3,4

en: Start With Slide
pl_PL: Rozpocznik od slajdu

en: State
pl_PL: Stan

en: Stop After Loops
pl_PL: Zatrzymaj po wykonaniu pętli

en: Stop At Slide
pl_PL: Zatrzymaj po slajdzie

en: Stop On Hover
pl_PL: Zatrzymaj przy aktywowaniu

en: Stop Slider
pl_PL: Zatrzymaj slajdy

en: Stop the Timer when hovering the slider
pl_PL: Zatrzymać timer w momencie najechania myszką na suwak

en: Stop the slider after certain amount of loops. 0 related to the first loop.
pl_PL: Zatrzymać slajdy po zadanej ilości pętli (0 spowoduje zatrzymnie po pierwszej pętli).

en: Stop the slider at the given slide
pl_PL: Zatrzymać suwak na danym slajdzie

en: Style
pl_PL: Styl

en: Text / Html
pl_PL: Tekst / HTML

en: The Shadow display underneath the banner. The shadow apply to fixed and responsive modes only, the full width slider don't have a shadow.
pl_PL: Wyświelenie cienia pod banerem. Cień widoczny jest dla stałych i ustawnych trybów, pełna szerokości suwaka nie ma cienia.

en: The ThemePunch team will be happy to support you on any issue
pl_PL: Zespół ThemePunch jest chętny, aby Ci pomóc w każdej sprawie

en: The alias that will be used for embedding the slider. Example: slider1
pl_PL: Pseudonim, który będzie używany do osadzania suwak. Przykład: Slider1

en: The appearance transition of this slide.
pl_PL: Wygląd przejścia tego slajdu.

en: The background image that will be on the slider wrapper. Will be shown at slider preloading.
pl_PL: Obraz tła suwaka. Zostanie pokazane w momencie przeładowania suwaka.

en: The basic Width of one Thumbnail (only if thumb is selected)
pl_PL: Podstawowa szerokosć jednej miniaturki (tylko wtedy, gdy wybrane są miniatury)

en: The bottom margin of the slider wrapper div
pl_PL: Dolny margines otoczki suwaka

en: The duplicate successfully, refreshing page...
pl_PL: Powielanie zakończone powodzeniem, odświeżanie strony...

en: The duration of the transition (Default:300, min: 100 max 2000).
pl_PL: Czas przejścia (domyślnie: 300, min: 100 max 2000).

en: The field can take Youtube ID (example: QohUdrgbD2k) or Vidmeo ID (example: 30300114)
pl_PL: Wpisz Youtube ID (przykład: QohUdrgbD2k) lub Vidmeo ID (przykład: 30300114)

en: The google font family to load
pl_PL: Umieszczenie google font-family

en: The left margin of the slider wrapper div
pl_PL: Lewy margines otoczki suwaka

en: The number of slots or boxes the slide is divided into. If you use boxfade, over 7 slots can be juggy
pl_PL: Ilość części na jakie podzieli się slajd przy przejściu. Jeżeli wybierzesz przejście pudełkowe wartość powyżej 7 spowoduje przycinanie przejścia.

en: The position of the slider on the page, (float:left, float:right, margin:0px auto;)
pl_PL: Pozycja suwaka na stronie (float: left, float: right, margin: 0px auto;)

en: The right margin of the slider wrapper div
pl_PL: Prawy margines otoczki suwaka

en: The role of user that can view and edit the plugin
pl_PL: Role użytkowników które mają mieć wglad i możliwość edycji wtyczki

en: The slider deleted
pl_PL: Suwak usunięty

en: The slider successfully created
pl_PL: Suwak pomyślnie utworzony

en: The state of the slide. The unpublished slide will be excluded from the slider.
pl_PL: Stan slajdu. Niepublikowane slajdy zostaną wykluczone z suwaka.

en: The target of the slide link
pl_PL: Cel odnośnika slajdu

en: The time one slide stays on the screen in Milliseconds
pl_PL: Czas w jakim jeden slajd zostaje pokazywany (w milisekundach)

en: The title of the slide, will be shown in the slides list.
pl_PL: Tytuł slajdu, zostanie pokazany w liście slajdów.

en: The title of the slider. Example: Slider1
pl_PL: Tytuł suwaka. Przykład: Slider1

en: The top margin of the slider wrapper div
pl_PL: Górny margines wrapper div suwaka

en: The wrapper div padding, if it has value, then together with background color it it will make border around the slider.
pl_PL: Obramowanie, jeśli ma wartość, a następnie określony jest kolot tła, utworzy to obramowanie wokół suwaka.

en: Thumb
pl_PL: Miniatura

en: Thumb Amount
pl_PL: Suma miniatur

en: Thumb Height
pl_PL: Wysokość miniatur

en: Thumb Width
pl_PL: Szerokość miniatur

en: Thumbnail
pl_PL: Miniatura

en: Thumbnails
pl_PL: Miniatury

en: Time after that the Navigation and the Thumbs will be hidden(Default: 200 ms)
pl_PL: Czas po którym nawigacja i miniatura będą ukryte (Domyślnie: 200 ms)

en: Timer Line Position
pl_PL: Pozycja linii czasu wyświetlania

en: To Slide
pl_PL: Do slajdu

en: To Slider Settings
pl_PL: Ustawienia suwaka

en: To update the slider please show the slider install package. The files will be overwriten.
pl_PL: Aby zaktualizować suwak proszę pokazać paczke instalacyjna z suwakiem. Pliki zostaną nadpisane.

en: Top
pl_PL: Góra

en: Touch Enabled
pl_PL: Dotknij aby aktywować

en: Transition
pl_PL: Przejście

en: Transition Duration
pl_PL: Czas przejścia

en: Trapsparent BG
pl_PL: Przezroczyste tło

en: Troubleshooting
pl_PL: Rozwiązywanie problemów

en: True
pl_PL: Prawda

en: Turn Shuffle Mode on and off! Will be randomized only once at the start.
pl_PL: Włącz/Wyłącz tryb odtwarzania losowego! Losują się tylko raz na początku.

en: Turns on / off jquery noconflict mode. You can play with this option when you have some javascript conflicts.
pl_PL: Włącza / wyłącza tryb jQuery noconflict. Możesz korzystać z tej opcji, gdy masz jakieś problemy z javascript.

en: Unpublish Slide
pl_PL: Nie publikuj slajdu

en: Unpublished
pl_PL: Niepublikowany

en: Update
pl_PL: Uaktualnij

en: Update Plugin
pl_PL: Zaktualizuj wtyczkę

en: Update Revolution Slider Plugin
pl_PL: Zaktualizuj wtyczkę Revolution Slider

en: Update Slide
pl_PL: Zaktualizuj slajd

en: Update Slider
pl_PL: Zakutualizuj suwak

en: Update Slider Plugin
pl_PL: Zaktualizuj wtyczke suwaka

en: Vertical Align of Bullets / Thumbnails
pl_PL: Wyrównaj pionowo kulki / miniaturki

en: Vertical Align of left Arrow (only if arrow is not next to bullets)
pl_PL: Wyrównaj pionowo strzałkę w lewo (tylko jeśli strzałka nie jest obok kulek)

en: Vertical Align of right Arrow (only if arrow is not next to bullets)
pl_PL: Wyrównaj pionowo strzałkę w prawo (tylko jeśli strzałka nie jest obok kulek)

en: Video Autoplay
pl_PL: Autoodtwarzanie wideo

en: View Plugin Permission
pl_PL: Pokaż uprawnienia wtyczki

en: With Bullets
pl_PL: Przy kulkach

en: Yes
pl_PL: Tak

en: drag the "Revolution Slider" widget to the desired sidebar
pl_PL: przeciągnij widżet "Revolutio Slider" na żądany pasek boczny

en: example
pl_PL: Na przykład

en: example:  30300114
pl_PL: na przykład: 30300114

en: insert the shortcode from the sliders table
pl_PL: wstaw krótki kod z tabeli suwaków

en: ms) will be used
pl_PL: ms jak w opcjach głownych

en: or the
pl_PL: lub

en: post editor
pl_PL: edytorze postów

en: px
pl_PL: pixeli

en: text
pl_PL: tekst

en: the amount of the Thumbs visible same time (only if thumb is selected)
pl_PL: ilość widocznych miniatur w tym samym czasie (tylko wtedy, gdy wybrane są miniatury)

en: the basic Height of one Thumbnail (only if thumb is selected)
pl_PL: Podstawowa wysokość jednej miniaturki (tylko wtedy, gdy wybrane są miniatury)

en: theme html
pl_PL: motywie html

en: updating
pl_PL: aktualizacja

en: updating...
pl_PL: Aktualizacja...

en: use
pl_PL: użyj

en: widgets panel
pl_PL: panelu widżetów

en: write here
pl_PL: napisz tutaj

en: yes / no to load google font
pl_PL: Umieścić czcionki Google. Tak / Nie

en: yes / no to put background image to the main slider wrapper.
pl_PL: Tak / Nie, aby umieścić obraz tła do głównego slajdu wrapper.
