Visual Composer - en to pl translation catalogue (356 entries)

en: 14 - Default
pl: 14 - domyślne

en: <h2>No content yet! You should add some...</h2>
pl: <h2>Brak treść! Wypadałoby coś dodać...</h2>

en: <p>I am message box. Click edit button to change this text.</p>
pl: <p>To jest wiadomość tekstowa. Kliknij przycisk Edytuj aby zmienić ten tekst.</p>

en: <p>I am text block. Click edit button to change this text.</p>
pl: <p>To jest blok tekstowy. Kliknij przycisk Edytuj aby zmienić ten tekst.</p>

en: <p>Toggle content goes here, click edit button.</p>
pl: <p>Tu powinna znaleźć się treść rozwijanego bloku.</p>

en: <p>Use the buttons under <a href='javascript:open_elements_dropdown();' class='open-dropdown-content-element'><i class='icon'></i> Content Elements</a> on the top or add <a href='#' class='add-text-block-to-content'><i class='icon'></i> Text block</a> with single click.
pl: <p>Użyj przycisków w <a href='javascript:open_elements_dropdown();' class='open-dropdown-content-element'><i class='icon'></i> Elementach treści</a> na górze lub jednym kliknięciem dodaj <a href='#' class='add-text-block-to-content'><i class='icon'></i> Blok tekstowy</a>.

en: Accordion section
pl: Dział zwijany

en: Add Image
pl: Dodaj obrazek

en: Add Images
pl: Dodaj obrazki

en: Add image
pl: Dodaj obrazek

en: Add images
pl: Dodaj obrazki

en: Add section
pl: Dodaj dział

en: Add slide
pl: Dodaj slajd

en: Add tab
pl: Dodaj zakłądkę

en: Add/remove picture
pl: Dodaj/Usuń zdjęcie

en: Added
pl: Dodano

en: Address book icon
pl: Książka adresowa

en: Alarm clock icon
pl: Budzik

en: Align bottom
pl: Do dołu

en: Align center
pl: Do środka

en: Align left
pl: Do lewej

en: Align right
pl: Do prawej

en: All
pl: Wszystkie

en: Allowed shortcodes
pl: Dozwolone skróty

en: Anchor icon
pl: Kotwica

en: Annotation
pl: Notatka

en: Application Image icon
pl: Aplikacja

en: Arrow icon
pl: Strzałka

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Asterisk icon
pl: Asterisk

en: Author
pl: Autora

en: Auto rotate slides
pl: Automatycznie zmieniaj slajdy

en: Auto rotate slides each X seconds. Select 0 to disable.
pl: Automatycznie zmieniaj slajdy co X sekund. Wybierz 0 aby wyłączyć tę funkcję.

en: Balloon Buzz icon
pl: Chmurka Chrome

en: Balloon Facebook icon
pl: Chmurka Facebook

en: Balloon Twitter icon
pl: Chmurka Twitter

en: Balloon icon
pl: Chmurka

en: Battery icon
pl: Bateria

en: Binocular icon
pl: Lornetka

en: Black
pl: Czarny

en: Blue
pl: Niebieski

en: Bookmark icon
pl: Bookmark

en: Box count
pl: Blok z liczbą Like'ów

en: Bubble
pl: Chmurka

en: Button
pl: Przycisk

en: Button color.
pl: Kolor przycisku.

en: Button count
pl: Przycisk z liczbą Like'ów

en: Button layout
pl: Szablon przycisku

en: Button link.
pl: Link przycisku.

en: Button position
pl: Pozycja przycisku

en: Button size
pl: Wielkość przycisku

en: Button size.
pl: Wielkość przycisku.

en: Button type
pl: Rodzaj przycisku

en: Call to action button
pl: Przycisk akcji

en: Camcorder icon
pl: Kamera

en: Camera icon
pl: Aparat

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Carousel
pl: Karuzela

en: Categories
pl: Kategorie

en: Chart icon
pl: Wykres

en: Chart pie icon
pl: Wykres kołowy

en: Classic editor
pl: Edytor klasyczny

en: Click edit button to change this text.
pl: Kliknij przycisk edytuj aby zmienić ten tekst.

en: Click image from media library or drag it to the "Selected images" area
pl: Wybierz obrazek z biblioteki mediów lub przeciągnij i upuść je w w polu "Zaznaczone obrazki"

en: Click the pencil icon on the content elements to change their properties.
pl: Kliknij ikonę ołówka w elementach treści aby zmienić ich właściwości.

en: Click to toggle
pl: Kliknij aby rozwinąć

en: Clock icon
pl: Zegar

en: Clone
pl: Klonuj

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Color
pl: Kolor

en: Columns count
pl: Liczba kolumn.

en: Comment count
pl: Liczba komentarzy

en: Confirm deleting "{template_name}" template, press Cancel to leave. This action cannot be undone.
pl: Potwierdź usuwanie szablonu "{template_name}" lub wciśnij Anuluj aby przerwać. Tego działania nie można odwrócić.

en: Content
pl: Treść

en: Content Elements
pl: Elementy treści

en: Content types
pl: Rodzaje treści

en: Custom link target
pl: Własne cel linku

en: Custom links
pl: Własne linki

en: Date
pl: Daty

en: Decrease width
pl: Zmiejsz wysokość

en: Default state
pl: Stan domyśłny

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete current section
pl: Usuń aktualne zaznaczenie

en: Delete current slide
pl: Usuń aktualny slajd

en: Delete current tab
pl: Usuń aktualną zakładkę

en: Descending
pl: Malejąco

en: Description
pl: Opis

en: Designates the ascending or descending order. More at <a href="http://codex.wordpress.org/Class_Reference/WP_Query#Order_.26_Orderby_Parameters" target="_blank">WordPress codex page</a>.
pl: Określa rosnący lub malejący kierunek sortowania.

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Do nothing
pl: Nie rób nic

en: Document Excel icon
pl: Dokument Excel'a

en: Document Image icon
pl: Dokument z obrazkiem

en: Document Music icon
pl: Dokument z muzyką

en: Document Office icon
pl: Dukument Office'a

en: Document PDF icon
pl: Dokument PDF

en: Document Powerpoint icon
pl: Dokument PowerPoint'a

en: Document Word icon
pl: Dokument Word'a

en: Don't allow to use visual composer
pl: Nie zezwalaj na używanie edytora wizualnego

en: Drag and drop me in the column
pl: Przeciągnij i upuść mnie w kolumnie

en: Drop down example
pl: Przykłąd rozwijanej listy

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit current section title
pl: Edytuj tytuł zaznaczenia

en: Edit current slide title
pl: Edytuj tytuł aktualnego slajdu

en: Edit current tab title
pl: Edytuj tytuł aktualnej zakłądki

en: Enter foo value.
pl: Wpisz wartość foo.

en: Enter image size. Example: thumbnail, medium, large, full or other sizes defined by current theme. Alternatively enter image size in pixels: 200x100 (Width x Height). Leave empty to use 'thumbnail' size.
pl: Wpisz rozmiar obrazka. Przykład: miniatura, średni, duży, pełny lub inne wielkości określone w używanym motywie. Alternatywnie możesz wpisać rozmiar w pikselach: 200x100 (szerokość x wysokość). Jeśli zostawisz to pole puste zostanie zastosowana wielkość miniatury.

en: Enter map height in pixels. Example: 200).
pl: Podaj wysokość mapy w pikselach, np. 200.

en: Enter thumbnail size. Example: thumbnail, medium, large, full or other sizes defined by current theme. Alternatively enter image size in pixels: 200x100 (Width x Height).
pl: Wpisz rozmiar miniatury. Przykład: miniatura, średni, duży, pełny lub inne wielkości określone w używanym motywie. Alternatywnie możesz wpisać rozmiar w pikselach: 200x100 (szerokość x wysokość).

en: Enter url if you want to link this image with any url. Leave empty if you won't use it
pl: Wpisz adres URL jeśli chcesz aby ten obrazek był linkiem lub pozostaw puste.

en: Enter video size in pixels. Example: 200x100 (Width x Height).
pl: Podaj wielkość video w pikselach, np. 200x100 (szerokość x wysokość).

en: Enter your HTML content.
pl: Wpisz treść HTML

en: Enter your Js.
pl: Wpisz kod JavaScript.

en: Enter your content.
pl: Wpisz treść.

en: Error
pl: Błąd

en: Exclude Post/Page IDs
pl: Wyklucz ID wpisu/strony

en: Extra class name
pl: Dodaj dodatkową klasę CSS

en: FAQ (Toggle)
pl: FAQ (Rozwijany)

en: Facebook like
pl: Przycisk Lubię z Facebook'a

en: Feed for all posts filed under %s
pl: RSS dla wszystkich wpisów z %s

en: Fill this field with page/posts IDs separated by commas (,) to exclude them from query.
pl: Wypełnij to pole numerami ID stron/wpisów oddzielając je przecinkami, aby wykluczyć je z zapytania.

en: Fill this field with page/posts IDs separated by commas (,) to retrieve only them. Use this in conjunction with "Post types" field.
pl: Wypełnij to pole numerami ID stron/wpisów oddzielając je przecinkami. Użyj tej funkcji w połączeniu z polem "Typy wpisów"

en: Fill this field with page/posts IDs separated by commas (,), to retrieve only them. Use this in conjunction with "Post types" field.
pl: Wypełnij to pole numerami ID stron/wpisów oddzielając je przecinkami. Użyj tej funkcji w połączeniu z polem "Typy wpisów"

en: Finish Adding Images
pl: Zakończ dodawanie obrazków

en: Fire icon
pl: Ogień

en: Fit rows
pl: Dopasuj rzędy

en: Flex slider fade
pl: Flex slider zanikanie

en: Flex slider slide
pl: Flex slider przesuwanie

en: Flickr widget
pl: Blok Flickr

en: Follow us on twitter
pl: Śledź nas na Twitterze

en: Foo attribute
pl: Atrybut Foo

en: Full Content
pl: Cała treść

en: Gallery type
pl: Typ galerii

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Google map link
pl: Link do mapy Google

en: Google maps
pl: Mapy Google

en: Google+ button
pl: Przycisk Google+

en: Green
pl: Zielony

en: Grey
pl: Szary

en: Grid
pl: Siatka

en: Grid with filter
pl: Siatka z filtrem

en: Group
pl: Grupa

en: Hammer icon
pl: Młot

en: Heading text. Leave it empty if not needed.
pl: Treść nagłówka. Pozostaw to pole puste, jeśli tytuł nie jest potrzebny.

en: Heart icon
pl: Serce

en: Hello World
pl: Witaj świecie

en: Horizontal
pl: Heoryzontalnie

en: How many recent tweets to load.
pl: Podaj ile wpisów z Twitter'a ma być wyświetlanych

en: How many slides to show? Enter number or "All".
pl: Ile slajdów ma być wyświetlonych. Wpisz liczbę lub wybierz "Wszystkie".

en: How many teasers to show? Enter number or "All".
pl: Wpisz ile wpisów pokazać. Wpisz liczbę lub określenie "All".

en: I am text block. Click edit button to change this text.
pl: To jest blok tekstowy. Kliknij przycisk Edytuj aby zmienić ten tekst.

en: I'm foo attribute
pl: To jest atrybut foo

en: I'm hello world
pl: To jest Witaj świecie

en: Icon
pl: Ikona

en: If you have comments or simply want to say "Hi", please check <a href="http://wpbakery.com/vc/" title="" target="_blank">plugins homepage</a>.
pl: Jeśli masz jakiekolwiek uwagi lub po prostu chesz powiedzieć "Cześć", odwiedź <a href="http://wpbakery.com/vc/" title="" target="_blank">naszą stronę.</a>.

en: If you want to narrow output, enter category names here. Note: Only listed categories will be included. Divide categories with linebreaks (Enter).
pl: Jeśli chcesz ograniczyć wyświetlanie do kilku kategorii podaj tu ich nazwy. Uwaga: tylko wpisy z podanych kategorii będą wyświetlane. Każda kategoria powinna być podana w oddzielnym wierszu!

en: If you wish to style particular content element differently, then use this field to add a class name and then refer to it in your css file.
pl: Jeśli chcesz aby dany element wyglądał inaczej niż inne, użyj tego pola aby nadać mu klasę CSS i móc z niej skorzystać w pliku .css

en: Image
pl: Obrazek

en: Image gallery
pl: Galeria obrazków

en: Image grid
pl: Siatka obrazków

en: Image link
pl: Link do obrazka

en: Image size
pl: Wielkość obrazka

en: Images
pl: Obrazki

en: Increase width
pl: Zwiększ szerokość

en: Informational
pl: Informacja

en: Inline
pl: W linii

en: Large
pl: Duży

en: Latest
pl: Najnowsze

en: Layout
pl: Szablon

en: Layout mode
pl: Tryb szablonu

en: Link Target
pl: Cel linku

en: Link target
pl: Cel linku

en: Link to bigger image
pl: Link do powiększonego obrazka

en: Link to post
pl: Link do wpisu

en: Link to the video. More about supported formats at <a href="http://codex.wordpress.org/Embeds#Okay.2C_So_What_Sites_Can_I_Embed_From.3F" target="_blank">WordPress codex page</a>.
pl: Link do pliku video.

en: Link to your map. Visit <a href="http://maps.google.com" target="_blank">Google maps</a> find your address and then click "Link" button to obtain your map link.
pl: Link do Twojej mapy.

en: Link type.
pl: Rodzaj linku.

en: Load Template
pl: Wczytaj szablon

en: Loading, please wait...
pl: Ładuję, proszę czekać...

en: Mail icon
pl: E-mail

en: Map
pl: Mapa

en: Map + Terrain
pl: Mapa + teren

en: Map Zoom
pl: Powiększenie mapy

en: Map height
pl: Wysokość mapy

en: Map type
pl: Rodzaj mapy

en: Masonry
pl: Klocki

en: Medium
pl: Średni

en: Menu order
pl: Kolejności w menu

en: Message box
pl: Wiadomość tekstowa

en: Message box type
pl: Typ wiadomości tekstowej

en: Message text
pl: Wiadomość tekstowa

en: Message text.
pl: Treść wiadomości.

en: Modified
pl: Daty modyfikacji

en: New window
pl: W nowym oknie

en: Next slide
pl: Nastęny slajd

en: No content yet! You should add some...
pl: Brak treści! Wypadałoby coś dodać...

en: No count
pl: Nie zliczaj

en: No custom templates yet.
pl: Brak własnych szablonów.

en: No description
pl: Brak opisu

en: No image yet! Click here to select it now.
pl: Brak obrazków. Kliknij tutaj aby je wybrać.

en: No link
pl: Brak linku

en: None
pl: Brak

en: Nothing found.
pl: Nie znaleziono.

en: Number of photos
pl: Liczba zdjęć

en: On click
pl: Po kliknięciu

en: One, two or three?
pl: Jeden, dwa czy trzy?

en: Open
pl: Otwóz

en: Open custom link
pl: Otwóz własny link

en: Open prettyPhoto
pl: Otwórz prettyPhoto

en: Orange
pl: Pomarańczowy

en: Order by
pl: Sortuj wg

en: Order way
pl: Kolejność sortowania

en: Photo order
pl: Kolejność zdjęć

en: Photo stream type
pl: Rodzaj źródła zdjęć

en: Pinterest button
pl: Przycisk Pinterest

en: Play icon
pl: Odtwarzaj

en: Please enter new section title
pl: Proszę wpisać nazwę sekcji

en: Please enter new tab title
pl: Wpisz nazwę nowej zakładki

en: Please enter templates name
pl: Proszę wpisać nazwy szablonów

en: Pop up
pl: Wyskakujące okno

en: Popular Layouts
pl: Popularne szablony

en: Post types
pl: Typy wpisów

en: Post/Page IDs
pl: ID wpisu/strony

en: Posts slider
pl: Pokaz slajdów wpisów

en: Press OK to delete "{tab_name}" section, Cancel to leave
pl: Kliknij OK aby usunąć sekcję "{tab_name}" lub Anuluj aby przerwać

en: Press OK to delete "{tab_name}" tab, Cancel to leave
pl: Kliknij OK aby usunąć zakłądkę "{tab_name}" lub Anuluj aby przerwać

en: Press OK to delete section, Cancel to leave
pl: Kliknij OK aby usunąć sekcję lub Anuluj aby przerwać

en: Press OK to pop (move) section to the top level, Cancel to leave
pl: Kliknij OK aby przenieść dział do wyższego poziomu lub Anuluj aby przerwać

en: Previous slide
pl: Poprzedni slajd

en: Random
pl: Losowo

en: Raw HTML
pl: Kod HTML

en: Raw html
pl: Kod HTML

en: Raw js
pl: Kod JavaScript

en: Read more
pl: Zobacz więcej

en: Red
pl: Czerwony

en: Regular size
pl: Rozmiar normalny

en: Rules for users groups
pl: Zasady dla grup użytkowników

en: Same window
pl: W tym samym oknie

en: Satellite
pl: Satelita

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save all changes
pl: Zapisz wszystkie zmiany

en: Save current page as a Template
pl: Zapisz obecną stronę jako szablon

en: Section
pl: Dział

en: Section 1
pl: Dział 1

en: Section 2
pl: Dział 2

en: Select "Open custom link" in "Link" parameter and then enter links for each slide here. Divide links with linebreaks (Enter).
pl: Wybierz "Otwórz własny link" w parametrze "Link" i dodaj linki dla każdego ze slajdów. Każdy link napisz w oddzielnym rzędzie.

en: Select "Open custom link" in "On click" parameter and then enter links for each slide here. Divide links with linebreaks (Enter).
pl: Wybierz "Otwórz własny link" lub parametr "Po kliknięciu" i dodaj linki dla każdego ze slajdów. Każdy link napisz w oddzielnym rzędzie.

en: Select All
pl: Zaznacz wszystkie

en: Select annotation type.
pl: Wybierz typ notatki.

en: Select button alignment.
pl: Wybierz rodzaj wyrównania przycisku.

en: Select button type.
pl: Wybierz typ przycisku.

en: Select columns count.
pl: Wybierz liczbę kolumn.

en: Select for which content types Visual Composer should be available during post creation/editing.
pl: Wybierz dla jakiego rodzaju treści chcesz używać Edytoar wizualnego.

en: Select gallery type. Note: Nivo slider is not fully responsive.
pl: Wybierz rodzaj galerii.

en: Select how to sort retrieved posts. More at <a href="http://codex.wordpress.org/Class_Reference/WP_Query#Order_.26_Orderby_Parameters" target="_blank">WordPress codex page</a>.
pl: Zaznacz jak chcesz posortować wpisy.

en: Select message type.
pl: Wybierz rodzaj wiadomości.

en: Select none
pl: Odznacz wszystkie

en: Select post types to populate posts from.
pl: Wybierztypy wpisów z których mają być wyświetlane wpisy.

en: Select slider type. Note: Nivo slider is not fully responsive.
pl: Wybierz rodzaj pokazu slajdów.

en: Select texamonies from.
pl: Wybierz taksonomie z.

en: Select this if you want toggle to be open by default.
pl: Zaznacz to jeśli chcesz aby było domyślnie otwarte.

en: Select title location.
pl: Wybierz miejsce tytułu

en: Select where to open  custom links.
pl: Wybierz jak mają być otwierane własne linki.

en: Select which widget area output.
pl: Wybierz z jakiego pola mają być wyświetlane widgety.

en: Selected images
pl: Zaznaczone obrazke

en: Separator (Divider)
pl: Separator

en: Separator (Divider) with text
pl: Separator z tekstem

en: Separator title.
pl: Tytuł separatora.

en: Shield icon
pl: Tarcza

en: Show only visual composer
pl: Pokazuj tylko edytor wizualny

en: Show visual composer & default editor
pl: Wyświetl edytor wizualny i edytor klasyczny

en: Sidebar
pl: Panel boczny

en: Single image
pl: Pojedynczy obrazek

en: Size
pl: Rozmiar

en: Slide
pl: Slajd

en: Slide 1
pl: Slajd 1

en: Slide 2
pl: Slajd 2

en: Slider type
pl: Typ pokazu slajdów

en: Slides count
pl: Liczba slajdów

en: Small
pl: Mały

en: Some sliders support description text, what content use for it?
pl: Niektóre pokazy slajdów umożłiwiają dodanie opisu. Wybierz jaka ma być jego zawartość?

en: Standard
pl: Standardowy

en: Success
pl: Powodzenie

en: Tab
pl: Zakłądka

en: Tab 1
pl: Zakładka 1

en: Tab 2
pl: Zakładka 2

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Tall
pl: Wysoki

en: Target
pl: Otwórz w

en: Taxomonies
pl: Taksonomie

en: Teaser (Excerpt)
pl: Wypis

en: Teaser (posts) grid
pl: Siatka z listą wpisów

en: Teaser count
pl: Liczba wpisów

en: Teaser layout template.
pl: Wybierz szablon listy wpisów.

en: Teaser layout.
pl: Wybierz sposób wyświetlania wpisów.

en: Template
pl: Szablon

en: Templates
pl: Szablony

en: Text
pl: Tekst

en: Text block
pl: Blok tekstowy

en: Text on the button
pl: Tekst przycisku.

en: Text on the button.
pl: Tekst przycisku.

en: Thank you
pl: Dziękujemy

en: Themes content types
pl: Rodzaje treści w motywie

en: This is a visual preview of your page. Currently, you don't have any content elements. Use the buttons under <a href='javascript:open_elements_dropdown();' class='open-dropdown-content-element'><i class='icon'></i> Content Elements</a> on the top to add content elements on your page, or add predefined layouts from <a href='javascript:open_layouts_dropdown();' class='open-dropdown-popular-layouts'><i class='icon'></i> Popular Layouts</a>. Alternativly add <a href='#' class='add-text-block-to-content' parent-container='#visual_composer_content'><i class='icon'></i> Text block</a> with single click.
pl: To jest wizualny podgląd Twojej strony. Aktualnie nie zawiera on żanych elementów. Użyj przycisków znajdujących się w <a href='javascript:open_elements_dropdown();' class='open-dropdown-content-element'><i class='icon'></i> Elementach treści </a> na górze aby dodać elementy treści do strony lub wybierz szablon w <a href='javascript:open_layouts_dropdown();' class='open-dropdown-popular-layouts'><i class='icon'></i> Popularnych szblonach </a>. Możesz też jednym kliknięciem dodać <a href='#' class='add-text-block-to-content' parent-container='#visual_composer_content'><i class='icon'></i> Blok tkestowy</a>.

en: Thumbnail + Text
pl: Miniatura + tekst

en: Thumbnail + Title
pl: Miniatura + tytuł

en: Thumbnail + Title + Text
pl: Miniatura + tytuł + tekst

en: Thumbnail only
pl: Tylko miniatura

en: Thumbnail size
pl: Wielkość miniatury

en: Thumbnail to bigger image, title to post
pl: Miniatura to link powiększonego obrazka, tytuł link do wpisu

en: Title
pl: Tytuł

en: Title + Text
pl: Tytuł + tekst

en: Title + Thumbnail + Text
pl: Tytuł + miniatura + tekst

en: Title position
pl: Wybierz pozycję tytułu

en: To find your flickID visit <a href="http://idgettr.com/" target="_blank">idGettr</a>
pl: Aby znaleźć swoje ID Flickra odwiedź <a href="http://idgettr.com/" target="_blank">idGettr</a>

en: Toggle block content.
pl: Blok z treścią rozwijanego przycisku.

en: Toggle block title.
pl: Tytuł rozwijanego bloku.

en: Toggle content
pl: Rozwijana treść

en: Toggle title
pl: Tutuł rozwijanego blogu

en: Tour section
pl: Sposób nawigacji

en: Turquoise
pl: Turkusowy

en: Tweetmeme button
pl: Przycisk Twitter'a

en: Tweets count
pl: Liczba wpisów

en: Twitter name
pl: Nazwa profilu

en: Twitter widget
pl: Blok Twitter

en: Type
pl: Rodzaj

en: Type in twitter profile name from which load tweets.
pl: Podaj nazwę profilu na Twitte'rze z którego ma być wgrywana treść.

en: URL (Link)
pl: Adres URL (link)

en: Update files list
pl: Zaktualizuj listę plików

en: Use your mouse to drag images around to place them in the desired order.
pl: Przeciągnij i upuść obrazki aby umieścić je w wybranej kolejności.

en: User
pl: Użytkownik

en: Vertical
pl: Wertykalnie

en: Video icon
pl: Video

en: Video link
pl: Link do pliku video

en: Video player
pl: Odtwarzacz wideo

en: Video size
pl: Rozmiar video

en: View all posts filed under %s
pl: Zobacz wszystkie wpisy z %s

en: View stream on flickr
pl: Zobacz obrazki z Flickr

en: Visual Composer
pl: Edytor wizualny

en: Visual Composer Settings
pl: Ustawienia Edytora wizualnego

en: Visual Composer Settings VVVersion
pl: Wersja ustawień edytora wizualnego

en: Visual Composer will save you a lot of time while working with your sites content.
pl: Edytor wizualny zaoszczędzi Ci mnóstwo czasu w pracy nad zawartością strony www.

en: Visual composer access
pl: Dostęp do edytora wizualnego

en: WPB Images
pl: Obrazki

en: WPBakery Visual Composer Settings
pl: Ustawienia Edytora wizualnego

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: What text use as widget title. Leave blank if no title is needed.
pl: Wpisz tytuł dla tego bloku lub pozostaw puste, jeśli tytuł nie jest potrzebny.

en: What to do when slide is clicked?.
pl: Co robić po kliknięciu w slajd?

en: Widget title
pl: Nazwa bloku

en: Widgetised Sidebar
pl: Panel boczny z widgetami

en: Wrong attribute for '%s' shortcode. Attribute 'param_name' required
pl: Nieprawidłowy atrybut dla skrótu '%s'. Wymagany jest atrybut 'param_name'

en: Wrong base for shortcode:%s. Base required
pl: Nieprawidłowy alias dla skrótu:%s. Alias jest wymagany

en: Wrong layout params
pl: Nieprawidłowe parametry szablonu

en: Wrong name for shortcode:%s. Name required
pl: Nieprawidłowa nazwa dla skrótu:%s. Nazwa jest wymagana

en: Wrong wpb_map object. Base attribute is required
pl: Nieprawidłowy obiekt wpb_map. Kod atrybutu jest wymagany.

en: or add images from your computer.
pl: lub dodaj obrazki z komputera.
